Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szalagavatón kivel táncoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatón kivel táncoljak?

Figyelt kérdés
Barátomnak előbb lesz kb. 2 héttel a szalagavatója, mint nekem. Múltkor beszéltünk róla, hogy együtt kéne táncolni, de ő nagyon elfoglalt és én is. Azonban én lehet, hogy meg tudnám oldani, hogy elmenjek az ő próbáikra, de ő nem biztos :/ Az a lehetőség van még, hogy valakit választok a saját sulimból, alsóbb évest és neki fizetné a suli a ruhát, ha jól tudom.
2012. máj. 17. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
valami tanároddal, akinek biztosan tetszel. :)
2012. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és akkor most tragédia ha alsóbbévessel táncolsz?
2012. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeeem, dehogy tragédia, csak így nem tudom, mit csináljak a barátommal.
2012. máj. 17. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
mármint... jövő évben lesz a szalagavató, igaz?
2012. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(tanév)
2012. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen
2012. máj. 17. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátoddal táncolsz az ő szalagavatóján, az kizárja azt, hogy te egy alsóbb évessel táncolj a tieden? Mert ha nem, akkor mindkettővel táncolhatsz. Egyébként az is nagy élmény lehet, ha mindketten elmentek a másik szalagavatójára, és a keringő után még a fellépős ruhában együtt táncoltok (legalábbis nálunk erre van lehetőség). Egyébként sok barátom szándékosan nem a barátjával/barátnőjével táncol, még ha megtehetné is. Más iskolába átjárni elég problémás, ezt nem ajánlanám, akkor inkább alsóbb évessel.
2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!