Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lánnyal táncol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lánnyal táncol a szalagavatón, ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Velem még csak 2 hónapja jár, de akkor is szeretjük egymást. Nemsokára le kell adni, hogy ki kinek a párja lesz, és annak a csajnak még pár hónapja megígérte, hogy táncol vele a keringőnél, mert jóban vannak és akkor még nem jött velem össze, meg a csaj lestoppolta gyorsan. Számomra ez elég abszurd, főleg, hogy nekem meg nincs is párom még. A barátom azt mondja, hogy a csaj vérig sértődne, meg nem tud magának párt találni. De most ez nem durva, hogy a barátom más lánnyal táncol, én meg kereshetek magamnak valami 9.-es srácot? Őszintén kérdezem, hogy szerintetek ez normális-e, és én vagyok a hisztis, mert akkor legalább tudom, hogy tényleg ezt így illik és nem aggódom túl. A lány mellesleg biztos nem jön be neki, csak már egy ideje együtt járnak kézilabdára.
2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
2 hónapja jártok, és te máris féltékenykedsz és kisajátítanád? Ez még 20 év házasság után sem normális dolog. Attól, hogy együtt jártok, még lehet a srácnak magánélete, és neked is kellene hogy legyen...
2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne fújd fel a dolgot hisz ti akkor még nem is jártatok mikor megígérte a csajnak.
2011. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%
szerintem normális dolog! Főleg, ha már régebben megígérte! Keress inkább te is mást, mert csak őrületbe fogod kergetni, ha nem hagyod ezzel békén
2011. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom kisajátítani. De mindenki a barátjával fog táncolni, én meg majd valami idegennel a saját szalagavatómon.
2011. máj. 17. 18:04
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Attól még, hogy neked nincs ínyedre, még normális dolog.
2011. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Tökösen bevallom, biztos, hogy nekem is rosszul esne, ha nem velem menne, de megértem, hogy megígérte a lánynak. Viszont az más kérdés, ha én lennék az a másik lány, én felajánlanám a haveromnak, hogy legyen a barátnője párja a bálon.
2011. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Oké, akkor végül is ez így fair. Mások szerint durva, hogy nem velem táncol, de akkor ők is biztos elfogultak velem kapcsolatban.
2011. máj. 17. 18:11
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Én a másik lány helyébe is rosszul érezném magam, hogy elveszem a saját bnőjétől a barátját.
2011. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
Velem ugyanez volt.csak a másik oldalról. Egy nagyon jó barátommal táncoltam az osztályból,akivel már kb. 3.ban megbeszéltük,hogy egy pár leszünk. Aztán egyik barátnőm rástartolt, bár nem jártak,de a srác nem hagyta magát,mert megígérte nekem a táncot. És vérig sértődtem volna érte,ha másik lányt választ. És csak barátok voltunk. Szóval ezt ne vedd olyan komolyan.
2011. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Az én párom biztosan velem táncolt volna ebben az esetben. Oké, hogy a csajnak megígérte, de amennyire Te meg kéne értsed őt, úgy a csaj is megérthetne Téged...én is szeretnék a helyedben Vele táncolni. És szerintem ez nem a kisajátításról szól.

Én a párommal annak idején nem táncoltam a szalagavatón, más suliba jártunk, de még az is kicsit rosszul esett, hogy másik 3 csajjal táncolt a saját szalagavatóján, én meg még csak a közelében sem lehettem...

Fura helyzet minden esetre...Amúgy a párodnak nem számít az, hogy Te mit gondolsz? Oké, hogy a másik lány vérig sértődik, de Veled i van? :-S

20-L

2011. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!