Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párod találkozg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párod találkozgat egy másik pasival?

Figyelt kérdés

Normális, ha a párod, akivel elég régóta együtt vagy találkozik egy másik pasival? Este munka után beülnek, megisznak valami piát, majd a csávó este kocsival hazahozza. Nem volt munkatárs, vagy régi barát, csak megismerte egy buliba, egy haverunk haverja.

Belefér ez még egy párkapcsolatba, vagy féltékenynek kéne lennem?


2012. máj. 17. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez nem fér bele,előbb-utóbb rossz vége lesz
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
hát rossz hirem van, téged megcsalnak az biztos , miért nem veled megy el valahova? én dobnám a csajt! Sajnálom de mar megcsalt szerintem!
2012. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés :S Én nem bírnám elviselni férfiként, hogy furikázza egy másik pasas a nőmet :/
2012. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Ez már durva, ne engedd talán még nem késő!!! Kérd meg a párod ezt a stilust hagyja mert téged ez zavar. Ha szeret a barátnőd akkor meg fog érteni és el gondolkodik majd! de ne csinálj még nagy cirkuszt!!!
2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szinte biztos, hogy nem csal meg vele, ezt tudom. Évek óta ismerjük egymást. A dobnám a csajt nehezen jöhet szóba, lévén a feleségemről van szó...

Azt mondja, tök jól megértik egymást, barátok, jól eldumálnak, megbeszélnek mindent, a csávónak is van barátnője elég régóta. De nem olyan régóta ismerte meg, és nem tudom mivé alakulhat ez az egész.


Ettől még tényleg szarul esik, pedig ha megbízol a másikban akár meg is lehetne érteni, hogy barátok, de nem könnyű. Meg a furikázós dolog tényleg gáz, de nehéz elkerülni, mert egyfelé lakunk. Nem igazán tudom, hogy kezeljem ezt a dolgot. Amúgy 27/F

2012. máj. 17. 19:07
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül balekség. Nekem is volt olyan, hogy jóba voltam egy csajjal, de eszembe nem jutott, hogy megcsaljam vele a páromat.
2012. máj. 17. 19:08
 7/21 anonim ***** válasza:
már válaszoltál is magadnak
2012. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a kapcsolatotok.

Volt, hogy a párom sz.rt rám egy időben. Semmilyen programra nem akart eljönni velem, sehova, semmi... Tényleg egyáltalán nem foglalkozott velem, konkrétan csak szexeltünk, de néha meg ott se foglalkozott velem igazán.

És erre nem volt különösebb oka, szóval nem az volt, hogy sok munka, családi dráma, akármi...

Gondoltam, hogy szakítok vele szimplán, de kíváncsi voltam, ő fordítva hogy érzi majd magát, mivel 1 évig egyáltalán nem ilyen volt.

Úgyhogy nélküle csináltam mindent, eljártam srácokkal erre-arra, persze mindig megmondtam, hogy most elmegyek ide-oda ezzel-azzal, ködösítve, hogy fura legyen, nem csaltam meg, csak irritáltam. Volt amúgy, hogy egyedül mentem moziba, csak mondtam, hogy jött velem xy is.

Persze fel volt háborodva, hogy hátezmiez? Én meg előadtam angyali arccal, hogy ő annyira nagyon nem ért rá soha, hogy kerestem magamnak mást, aki igen.

Na azóta nem hanyagol. :D


Nem tudom ez mennyire "gyerekes" húzás, én pl ezért járkáltam el egy időben más palikkal. Bár ettől függetlenül sosem csaltam meg.

2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások ezt elfogadnák-e. Az, hogy most mi a helyzet, és mivé fajulhat két külön kérdés. Nem tudom, kiverjem-e egy kicsit a dilit az egész miatt, vagy inkább az a jobb taktika, ha megértő vagyok.
2012. máj. 17. 19:22
 10/21 A kérdező kommentje:
Hm, van benne amúgy valami, ha nem is ez a kiváltó ok, ilyen "profin" :) mint nálad, de lehet tudat alatt ezért is csinálja.
2012. máj. 17. 19:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!