Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, honnan lehet rájönni hogy még szeret a másik, csak titkolja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy elmondod neki, hogy meg mindig szerelmes vagy bele es mennyire fontos szamodra, es remenykedsz, hogy o is kionti a lelket.


Miert hiszi mindenki itt, hogy egy szemelyrol le lehet olvasni a tenyleges erzeseit?!

2012. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen..csak haverom beszélt vele....és kérdezte hogy nem e békülünk már? és azt modnta hogy MÉG nem...meg szeret,meg jo lenne hozzámbujnia meg ilyenek.....nekem meg az ellenkezöjét mondja...akkor nemtudom iylenko rmiujsá gvan
2012. máj. 15. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

onnan tudhatod, hogy állandóan szemétkedik veled, és igérgeti hogy megbeszélitek, és közben nem, te összejössz vki mással és megmondod neki h ekkor meg ekkor ott alszol nála, és akkor kinyögi h még mindig szeret, békülj ki vele. de szerintem csak idő kérdése az egész. lehet hogy szeret, de szeretné kiélni magát, mielőtt komolyabbra fordul a dolog. :)

csak nehogy akkor már késő legyen. :/

2012. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap közös baráti társasággal voltam...és ot tovlt ö is..egy kosárpályán....és kicsit kettesbe maradtunk..tudutnk dumálni...és láttma rjata h szeret....olyan volt mint amikor ismerkedünk...mint az elején....és nemtudom mivan most..egyébként nagyon féltékeny ovltam azér tlett vége....és elvileg fél..hog yuygse változnék meg...de ahogy viselkedett tegnap az midnent elárult..nemtudom keressem vagy ne..várjak..h ö fog e keresni...amikor hazament..irtma neki egy sms-t hogy még midnig nagyon szép...és jó volt látni..de nem válaszolt..nemtudom mit gondolhat most..egyébként 21 évesek vagyunk....és 1 hónapja mentünk szét...akinek volt vlaami oiylesmije..légyszives irjon..vagy bárki
2012. máj. 22. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!