Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek munkamániás párja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek munkamániás párja?

Figyelt kérdés
A páromat nemrég kinevezték osztályvezetőnek, azóta sokkal többet dolgozik, sőt, hétvégén is. Tipikus karrierista személyiség, szóval élvezi is ezt. Örülök a sikerének meg büszke vagyok rá, csak éppen emiatt már alig találkozunk :( Igazából csak az érdekelne, hogy rajtam kívül itt van e még valakinek olyan párja, aki állandóan dolgozik. Hogy lehet ezt hosszabb távon elviselni?
2012. máj. 17. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is állandoan uton van munka miatt hát nehezen lehet kibirni, sokszor már majdnem a kapcsolat rovására ment, én lefoglalom magam hogy gyorsabban teljen az idö,aztán hogy ezt meddig lehet még elviselni azt én sem tudom, de én szoltam páromnak hogy ezt igy hosszutávon lehet nem fogom birni. Neked azt tanácsolom légy türelemmel lehet idövel változik a helyzet ha mégsem és csak rosszabb lesz lépj ki :S
2012. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha van melóm, munkamániás vagyok, és ezer éve egyedül! Sejtitek miért? :) Most otthagytam a melóhelyem ezért (is), csajozni akarok...
2012. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha nem is munkamániás de maximalista a melóban,régebben volt hogy hazajöhetett volna idő előtt ő meg még 2 órát bent volt,mindezt úgy hogy mindennap dolgozott egész nyáron (szezonmeló),meg a mostani helyén eleinte mikor hazajöttünk élet nem volt benne úgy kihajtotta magát.Folyton pofáztam neki és nehezen,de javuló tendenciát mutat.
2012. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én az vagyok,karrierista.És ha a csajom ilyeneket mondogatna,hogy nem fogja bírni akkor tessék mutatok egy ajtót,el lehet húzni az életemből,ezer nőt találok,ha neki nem kell a jólét menjen,engem nem zavar.

Kérdező,na lelkiterrorizáld,mert nehogy kidobjon és akkor fogod bánni,gondolj bele kérdező vezető,sok zsé,utazások,mentek majd luxusnyaralásokra,mindent megvehettek amit akartok,mentek wellneszezni hetente akár.Azért ne mond hogy nem tetszene.Vagy keres egy olyat aki el van magának cél nuku,ambíció nuku,az tuti mindig a seggedben lesz,mert nem lesz élete,ez kell neked?Meg,hogy 1-2 ezer Forintokat ide-oda rakosgatni.

Gondolkodj el ezen.

2012. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért utolsó kicsit kevered a szezont a fazonnal...

Aki munkamániás, azt nem érdekli a luxusnyaralás, wellness, stb. Az melózni akar, mert munkamániás. Éjjel-nappal. És ettől boldog. Nem a luxusnyaralástól.

És az sem valami nagy élmény, ha hozzád vágnak egy tízest, hogy szeretlek cica, három nap múlva találkozunk, mert addig dolgozok. Jó persze, van aki pont erre megy, egy munkamániás krapekra, annak még kifejezetten nagy boldogság is, ha az ipse soha nem ér rá, csak a pénzt adja, aztán meg kefél jobbra-balra a háta mögött a szeretőivel, amíg a jó ura elment három napra nagyon dolgozni...


Aki nem feltétlen éjjel-nappal robotol, meg nem automatikusan naplopó senkiházi. Az én barátom is dolgozik, elég keményen, csak nem állandóan. Talán minden hétvégén nem futja wellnessre, de velem van és más programokra is telik.


Kérdező, ha nem bírod, akkor beszélj vele, és próbáljatok megoldásra jutni. Ha nem lehet, akkor meg...

2012. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom,hogy aki céltudatos meg nagy dolgokat akar ahhoz igenis komoly karrier kell,én is volt már,hogy este 10-kor még gép előtt voltam bent,mert megígértem,hogy kész leszek másnapra,aki akar valamit az életben annak be kell ezeket vállalnia,ha akar 7 számjegyű fizetést és magas életszínvonalat az rengeteg zsé.
2012. máj. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem. Mondjuk ő emelett még kommunista is.
2012. máj. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!