Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vagy van valakinek külföldi barátnője?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kéne fogni egy külföldi csajt Facen és talán ki is mehetnék hozzá végleg azt talán tudnék ott valami melot magamnak. Lehetséges ez? De egy baj van nem tok nyelvet max a google forditot használnám. 24F
2012. máj. 16. 12:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elég gáz, ahogy gondolkodsz. nekem a barátom külföldi, de eszembe nem jutott soha, hogy ilyen miatt járjak vele. sőt, én nem is akarok elmenni innen, de ha meg is tenném, akkor nem más hátán akarnék felkapaszkodni.
2012. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Oh man!!! Fogom a fejemet, de legalabb mosolyt csaltal az arcomra.

Good Luck!


Azert forditva nem lyukas a kosar. Kulfoldon elek, s itt rengeteg csinos magyar lany van kinn bun ronda angol fiukkal. Nem is ertem h otthon miert ilyen valogatosak??

2012. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Két barom! XD Kérdésre kéne a válasz nem a majomkodásra! :)
2012. máj. 16. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:

jobbat mondok:


regisztrálj ide fel: interpals.net


ez egy levelezős oldal, a világ szinte minden országából vannak fent, én pl. egy angol lánnyal beszélek lassan egy éve és remélem hamarosan tudunk személyesen is találkozni.


És ne aggódj, vannak afrikaiak is pl. akik szintén nem beszélik az angolt vagy bármi mást de azért ügyeskednek :D


Nagyon jó kis oldal, mindenkinek ajánlom!


19/F

2012. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ha még külföldiül se tudsz, miért ismerkednél külföldiekkel? A google fordító nagyon tré...


Szerintem iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, szedj valami idegen nyelvet magadra és aztán próbálkozz külföldi csajoknál. Ha látják, h valamennyire tudsz, több az esélyed...de viszont kevés nő megy bele a távkapcsokba, így jobb lenne akkor próbálkoznod, ha már kinn vagy külföldön!

2012. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Diavolino44! A múltkor még bp-i 27éves fiúként mutatkoztál be. :D :D :D :D :D :D :D
2012. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

interpals.net


ezt az oldalt ismerem, regelve is vagyok, be is nézek asszem! De mivel nem tok idegen nyelvet így nem nagyon akartak csevegni!

2012. máj. 16. 13:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy feleség rendelés Oroszországból.Azt hiszem férj rendelés is van Görögországba.
2012. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
Ingazom :) mas fel honapot budapesten toltok alt, s lassan haza koltozok, S nem tudnam jo szivvel leirni hogy edinburgh....
2012. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát elég nehéz ha semmilyen nyelven nem beszélsz. google helyett használj szótárat, és állj neki nyelve(ke)t tanulni!

és ne érdekből ismerkedj. beszélgess sok emberrel, akit megkedvelsz találkozzatok, de ne arra építs hogy majd hozzáköltözöl.

2012. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!