Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? LENT

Figyelt kérdés
Van egy lány régebbről ismerem és most talákoztunk és dumáltunk beszéltünk, aztán ráírtam facen és folytattuk ott kifejeztem h bejön ő is mondta h majd írjak még!megint ráakarok írni és elhívni randira!!de írt neki exe h kezdjük ujra és lehet ő is vevő rá aki am megcsalta! hagyjam vagy beszéljek vele és hozza ki egy talit ??
2012. máj. 17. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Probálj meg beszélni és összejönni vele az elözö barátja nem becsülte meg akkor sem most sem fogja hisz megcsalta.. ha viszont mágis öt választja akkor csak sajnálni tudom
2012. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kan)óc válasza:
Vagy vágjátok partyba :D szendvicsbe :D:D:D
2012. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dottorre ***** válasza:
Az exekkel csak a gond van. Húzódj vissza amíg lecseng az ex-dolog, ha egyszer megcsalta, úgy sem fogja sokáig bírni, meg fogja tenni újra, aztán tied a csaj!
2012. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!