Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom legjobb haverja folyton féltékenykedik.

Figyelt kérdés
Hogy kezeljem? Már 3 éve együtt vagyunk barátommal, de a legjobb haverja azóta folyamat féltékeny. Ráadásul elég gyerekesen viselkedik, mint kb általános iskolában, amikor lányok féltékenyek egymás barátnőire. És mind a ketten 25+ évesek. Hiába mondtam barátomnak, ő mondta, h szerinte nem is féltékeny a haverja, és h én látom rosszul.

2012. máj. 18. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy nem akarod őket szétválasztani. Én csak azt írtam le, ami történt. Mellesleg a három fős baráti társaságom másik két tagja is áldozatul esett a nő praktikáinak, és az idők során a három arcból csak eggyel vagyok beszélő viszonyban. Szóval, kemény dolgok ezek. Amúgy a nőt soha nem bántottam, egy rossz szavam nem volt hozzá, de ő valamiért kezdettől nem szívelt. Csak egy negyedik barátunknak írtam meg, hogy nagyon is revolverezi, sakkban tartja a hölgy közös barátunkat, aki nem önmaga már. A levél tartalma kitudódott, és így indultunk meg a lejtőn (két évig zajlott a dolog a teljes barátság-megszűnésig).
2012. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a sok hozzászólást!


kitartást azoknak, akik hasonló cipőben járnak :)


megpróbálom azt a taktikát alkalmazni, hogy feltűnően kedves vagyok vele, és barátomnak sem említem, ha baj van. így ha fúr a hátam mögött, barátom is csak annyit lát, hogy bezzeg én kedves vagyok. valahol talán ez a "megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel". nem adom meg neki azt az örömet, hogy kiakadjak.


amúgy meg igazatok van, tényleg egy szar barát az ilyen, de hát ez már kettejük dolga. én nem akarok ebbe beleavatkozni, én csak szeretnék nyugiban ellenni a barátommal.

2012. jún. 3. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!