Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt-e már olyan tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt-e már olyan tapasztalatotok, hogy egy leány túl direkt hívta fel a figyelmet magára szemezéssel, és ez nem volt szimpatikus nektek, sőt zavarba is jöttetek. Változhat még ezután iránta pozitívan az érzés iránta?

Figyelt kérdés
Csak látásból ismertük egymást. Nem alkalmi kapcsolatot szerettem volna, hanem figyelemfelkeltést, udvarlást, de nem mertem személyesen odamenni hozzá.

2012. ápr. 18. 15:20
 1/3 aszomszedneni ***** válasza:

nem tapasztaltam még ilyet , mondjuk szemezésből egyébként is analfabéta vagyok .

26 Fö

2012. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Volt, sajnos >( És nem csak szemezés... de soha egy szót nem beszéltünk egymással. Ez úgy köbö két évig tartott és vagy ugyan ennyi ideje nem láttam a lánykát. Azóta sem értem, mi volt a szándéka.
2012. máj. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a fiúk is néha össze-vissza tudnak viselkedni. Én esetem: hónapok óta szemezünk hosszan és ha úgy adódik mosolyogva. Aztán megtudom, hogy semmit se akar. Viszont tovább szemez. Hozzáteszem észre se vettem az elején ő hívta fel magára a figyelmet és egy darabig nem is viszonoztam.
2012. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!