Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokta a Párod nézni, nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokta a Párod nézni, nézegeti a férfiakat/nőket ( kinek kin akad meg a szeme) vagy nem? Ha igen, akkor szokta kommentálni, dicsérni, áradozni róla, összehasonlítani téged vele? Vagy nem beszél róla, csak nézi? Te ezt hogy reagálod le?

Figyelt kérdés

Mármint, mindenki hűséget fogadott vagy nem fogadott, de vakságot nem.:)

Akkor hogy vannak a dolgok?


2012. máj. 18. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos szokta, csak nem amikor én is ott vagyok, illetve nem tesz hangos megjegyzéseket. Mondjuk engem nem zavarna, de azt tudom, hogy fordított esetben őt zavarná, ha én merően bámulnék valakit. Merthogy én is megnézek más nőket ha épp nincs velem (ha velem van akkor csak lopva :) ).


30/F

2012. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!