Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 1 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1 fiú bámul, mosolyog, stb. de mikor közel megyek hozzá, akkor elfut?

Figyelt kérdés
Rövid időn belül nem tud már a közelemben tartózkodni...minek néz meg mosolyog stb,ha mikor kezdeményeznék,akkor semmi??
2012. máj. 18. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
mert bizonytalan, nem látja egyértelműen a szándékodat
2012. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ezért képes otthagyni?
2012. máj. 18. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs hozzászokva, hogy lányokkal beszélgessen, ezért kényelmetlenül érzi magát.
2012. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, és szimplán zavarban van, ha ott vagy.
2012. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elfut? :O:DDDD

Töketlen balfácán lehet az ilyen :D

2012. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cigány vagy?
2012. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Johnny B. Goode ***** válasza:
Lehet, hogy nem látott még közelről és megrémült a látványtól... :)
2012. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet büdös vagy, és ha odamész, megérzi
2012. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, de az 100%, hogy valamelyikőtök nagyon benézett valamit. Ha nekem tetszik egy lány, akinek nincs pasija, akkor általában odamegyek, és rögtön kiderül a lány testbeszédéből, hogy kellek-e neki, vagy sem. Mivel tisztában vagyok a határaimmal, ezért tudom, hogy nem vagyok helyes, és nagyobb a valószínűsége, hogy közömbös vagy flegma lesz velem a csaj. Szóval eleve nem adok sok esélyt a kapcsolatra. Viszont ha a lány aranyos velem, akkor vagy már barát kategóriába tett, vagy már tudja, hogy ki tetszik neki. Ha pedig tök kedves velem, és én is vele + nagyon szívesen igent mond bármire, akkor valószínű, hogy akarunk egymástól valamit, és általában ez a barátnőin is leolvasható. Én utoljára valamikor 20 évesen randiztam egy helybeli kollégista lánnyal, aki 16 volt. Minden arra mutatott, hogy összejövünk. Szép idő, kellemes randi, kapott tőlem 1 tábla csokit is. Este teljesen megváltozott, és azért, mert randi után gondolom első dolga volt a szobatárs barátnőinek beszámolni rólam, aztán asszem gyenge jellem lehetett, mert lebeszélték rólam. Igazából már úgyis mindegy. 22 évesen volt mégegy randim, ez a lány 17 éves volt, és itt is minden a kezdethez képest jól sült el. A lány abszolút átlátszó indokkal gyorsan lepattintott, hogy feltétlenül beszélnie kell a barátnőjével (gondolom az rá tett egy lapáttal, hogy szájon csókoltam az első randin :D) és este msnen már teljesen hideg tárgyként viselkedett, hülyeségeket beszélt, meg teljesen értelmetlen dolgokat mondott. Egy harmadik csajjal csak tervezgettük a randit, de amikor másnap sor kerülhetett volna rá, msnen azt írta, hogy valaki más tetszik neki. Szerintem ez a legszánalmasabb kifogás, ha az időzítést nézzük. Ha annyira más tetszett volna neki, miért nem azzal beszélgetett édes kettesben? Erről ennyit :)

Jelen pillanatban van barátnőm, méghozzá nagyon ügyesen, egyszerűen visszamentem az exemhez. Máig tudom, hogy jó döntést hoztam, mert ez a 3 kis k*rva együttesen meg sem közelítette azt az érzelmi pluszt, amit a barátnőm adott.

2012. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!