Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli vagy? Ugye, rossz ézrés, hogy nincs melletted senki, akit átölelhetnél? Na, én így vagyok ezzel.

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mikor szingli voltam sem állt meg a világ. Nagyon nem éreztem hátrányát az egyedüllétnek.
2012. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lány vagy? :P
2012. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ez a kérdés olyan, mint egy reklám, de hogy ne csak offoljak

igen egyedülálló vagyok, és igen rossz érzés, de ha nem foglalkozok vele, akkor nem kerít hatalmába :)

18/F

2012. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
de én most érzem a hiányt már egy jó ideje hogy szingli vagyok. de most csak csak van reményem mert meg ismerkedtem valakivel :S csak nem tom hogy komolyan is gondolja
2012. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen. és azt hiszem szeretethiányom van.. :S

pedig csak 14 vagyok. olyan rossz nézni a párokat, mert így érzem, hogy egyedül vagyok.

2012. máj. 13. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük, éld a saját életed
2012. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lenne, akit átölelhetnék, de több ezer kilométerre van, azaz lehetetlen dolog. Hidd el, ez még gázabb.
2012. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 menta34 ***** válasza:
Legrosszabb a társas magány. Ha szingli vagy elmehetsz ismerkedni! De ha ott a frigid feleség akkor szívsz...
2012. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzem, 20 éves lànyként már fél éve nincs senkim, és csak megbámulnak vagy fütyülnek, de soha nem jönnek oda hozzám, de aztán arra gondolok ezzel csak ők veszítenek, én meg építem a karrieremet pasizás helyett. Még nagyon fiatal vagy, de ha úgy érzed nem bírod ki fiú nélkül, kezdeményezz te
2012. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
épp ez az. hogy a fiúk nem kezdeményeznek, eddig is én kezdeményeztem. egy fiúm volt, de azt nem mondhatni járásnak, mert 8 napig jártunk, és nem csókolt meg soha, nem öleltük eg egymást igazán soha. a kézenfogva hazafelé meg a szájrapuszi olyan volt, más nem. semmi más! és.. nekem hiányzik egy fiú, aki átölel, megcsókol... szal mint egy rendes járás.. :(
2012. máj. 16. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!