Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom több mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom több mint egy éve, de megtetszett egy másik srác. Szemét lennék ha jobban megismerkednék az új fiúval?

Figyelt kérdés
Régebb óta ismerem, de most kezdünk egyre jobba lenni... Sokat vagyunk együtt.. és úgy veszem észre én sem vagyok közömbös számára.. De viszont a barátommal sem szeretnék szakítani, mert szeretem! Ez csak fellángolás lenne? :S Olyan rosszul érzem magam, de nem tudok tenni ellene...
2010. márc. 19. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

ha tényleg szereted akk sztem ne nagyon ismerkedj..

szerintem...



16/L

2010. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem hogy még véletlenül sem a vadászösztön lángolt fel benned én már nagyon megégettem azzal magamat :S

Volt egy barátnőm akit nagyon szerettem és ő is szeretett de volt egy másik csaj és volt ez meg az aztán kidobott a barátnőm (fordított helyzetben én is ezt tettem volna) majd ahogy teltek a napok összejöttem a másik csajjal és majd bele őrültem hogy azt a nőt akit szerettem eldobtam egy kalandért ha visszapörgethetném a napot azzal a csajjal egy mondatot sem beszélnék! :S


F/20

2010. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
talán így lenne a helyes... köszönöm mind2töknek:)
2010. márc. 19. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj vele, lehet, hogy csak fellángolás. Ha úgy érzed majd, hogy mégsem az, akkor is az a tisztességes, ha előbb szakítasz a barátoddal.
2010. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!