Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Szóval,adott egy nagyon szexi,szép,csinos barátnő. Első ránézésre tipikus plázacica,de valójában okos és inteligens nő. 1 hete járunk.Viszont a napokban valami nagyon meglepett. Kajakra többet burkol a csaj mint én.:D Pedig nekem is van étvágyam. Komolyan mindent megeszik amit elé raknak. Az alakján egyáltalán nem látszik,inkább még túl sovány is. Szóval,mi lenne a véleményetek,mit szólnátok? :D Előre is köszi!

24f


2012. máj. 18. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lenne egy olyan gyanúm, hogy bulémiás.
2012. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hallottál már gyors anyagcseréről? szerintem neki az van. az olyan típusú lányok egész nap esznek. hatalmas szendvicseket, csokikat, pizzákat, hamburgereket. mindent. egész nap. és örülnek ha híznak 5 dekát.
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ne sajnáld töle , szeresd és gondoskodj róla, nekem is volt ilyen barátnöm
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

örülnék neki,csak egy idő után félnék,hogy nekem nem marad kaja,csak vicc :D

20F

2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerencsés.
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
akkor olcsó étterembe hivjad kajálni:DDDDD
2012. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jaja...nézdmeg,hovámegy utána..lehet h belekiabál a vécébe XD
2012. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
hát... biztos egy petákot sem fizetnék kajára, fizessen ő.
2012. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Énis ugyanilyen vagyok :D Kinézetre is plázacicás,de amúgy okos,és zabálok egész nap de nem hízok :D Szerintem örülj neki,ő biztos nem fog nyávogni a súlya miatt :D
2012. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ucsó válaszoló: de nem lehet, hogy még fejlődésben van szervezeted?
2012. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!