Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel szoktátok időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok időnként felfrissíteni a kapcsolatotokat? Vagy újra magatokba bolondítani a barátotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre szerintem nincs kimondottan varázsszer. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nálunk is előfordult már, hogy néhány napig kicsit "lazább" lett a kapcsolatunk, nem kerestük egymást annyiszor, mint általában. De aztán pár nap elteltével újra felfedeztük egymást és csodás napokat töltöttünk együtt, nagyon egymásra voltunk hangolódva. Sajnos ez az állapot nem állandó, nem lehet mindig "fent" lenni, mert idővel az is unalmassá válna.


Minden kapcsolat más, de nálam az nagyon bevált, mikor elkezdtem edzeni, fogytam is meg izmosabb is lettem és elkezdtem nőiesebben öltözködni, akkor baromira "rám talált" a párom :-)

2012. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szárnyas hajóval vittem el a nejem Bécsbe. Ott vacsiztunk, és egy gyönyörű éjszakát töltöttünk el. Másnap haza szárnyassal.

Elintéztem, hogy a kapitány egy hatalmas csokorral köszöntsön fel minket.

Dőlt a szerelem felém!

2012. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Néha belőhetnél egy harmadikat az ágyba...hehe. Persze csajt.
2012. márc. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!