Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú focizik akkor a lánynak szeretnie kell a focit egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
én pl nem szeretem mert egyáltalán nem tud lekötni ahogy kergetik a labdát. sok bajom nincs vele de nem igazán érdekel, viszont a barátom focizik. ebből adódhat később konfliktus? őt megnézném élőbe de h tv-be nézzek az távol áll tőlem.
2012. máj. 19. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, de ha tudod kezelni a helyzetet, akkor nem gond. Probléma akkor lehet belőle, ha sikítófrászt kapsz a focitól. De úgy látom, ez a helyzet nem áll fenn.


24/N

2012. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én párom fanatikusan imádja a szerepjátékokat, fantázia világot.Engem hidegen hagy. De a kedvéért megpróbálok figyelni és nem húzni a szám,ha ez a téma..:)

Ilyen a szerelem és a jó kapcsolat;)


És igen,marha sok konfliktus jöhet létre ebből,nekünk is volt nagyon sok.Alkalmazkodni kell.Neki kevesebbet beszélni róla,neked meg odafigyelni és érdeklődni.

2012. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy lesz belőle konfliktus. ha a srác nem annyira fanatikusan imádja a focit, és nem akar veled is arról dumálni mindig, akkor nem biztos, hogy lesz belőle. egy keveset beszélhet róla, mert elmondja a sikereit, meg minden, gondolom annak te is örülsz, ha ügyes, és szereti csinálni, de ha kezdi túlzásba vinni, akkor mondd neki, hogy ez téged annyira nem élrdekel, úgyhogy beszéljetek másról is, mert a szerelem lényege az, hogy kölcsönösen meghallgatjuk a másikat, nem? ne ellenkezz az ellen rögtön, hogy fociról dumál, és próbálj bekapcsolódni, vagy elterelni a témát, ha nagyon zavar.
2012. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szereti a focit és rengeteg játéka is van, amivel szokott játszani (itt fifára, meg skyrimre meg ilyesmikre gondolok). Előtte nem nagyon szerettem az ilyen dolgokat, sőt a focit utáltam :D de mióta ismerem, azóta megkedveltem. Szeretek játszani vele, már voltam focimeccsen is vele, és együtt nézzük a meccseket, ha tudjuk. Én nem szurkolok senkinek, de inkább amellett vagyok, akinek a barátom is szurkol. Nekünk ebből még nem volt konfliktus, mivel tudja, h nem voltam ilyen nagy foci mániás, csak azóta szeretem, mióta elmondta, h ő miért szerette meg ennyire a focit. Nincs is ezzel semmi baj.
2012. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!