Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet kezdeni az olyan...

Mit lehet kezdeni az olyan autósokkal akik nem tartják be a követési távolságot?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok ilyen autósal találkoztam.Az ilyeneket miért nem bűntetik?
2011. febr. 11. 08:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De én az olyanokora gondolok amikor megyek autóval lakott területen kivül és látom a tükörben szinte majdnem nekem nem jön ,"a seggemben log",bocs ez igy van.Pedig 90-nel nyomom végig.
2011. febr. 11. 08:11
 3/33 anonim ***** válasza:
48%
Ha nagyon közel van akkor fékezz le hirtelen. Ő lesz a hibás ha beléd megy.
2011. febr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Mi ilyenkor egy egyenes részen, jobbra leindexelünk és a majom szépen leelőz bennünket. Majd utána küldünk még egy B.Teherbe A.-dat szitkot,és ezzel meg van oldva a gond.
2011. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
És ha lefékezel és belédjön? Ő a hibás és? Minek töröd össze magad feleslegesen? Ahogy fentebb is írta valaki. Indexelsz, lassítasz, majd úgyis megelőz.
2011. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 T5- ***** válasza:
34%

"Ha nagyon közel van akkor fékezz le hirtelen. Ő lesz a hibás ha beléd megy."

Az ilyeneket kellene kiszelektálni az utakról!

A közút nem játszótér tóbiás! 90-es tempónál satut nyomni?! Vezetsz te autót egyáltalán vagy valami nagyokos 16 éves vagy?

Ha elkezd tolni valaki, (bár engem érdekes módon még nem igazán tologattak), akkor az olyannak felvillantod a jobb irányjelzőt és elengeded szépen. De nem elkezdeni gyorsítani mikor belekezd az előzésbe, mert utána ne csodálkozz, ha büntetőfék után kapsz egy sallert!

2011. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ezt én is nagyon utálom. Ilyenkor párszor megpöccintem a féket, és általában észreveszik magukat. Ha ez sem segít, akkor amint lehet, inkább elengedem a barmot, had menjen.
2011. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 T5- ***** válasza:
46%

Nem kell lassítani sem, hidd el, hogy meg fog tudni előzni ha 90-nel mégy akkor is.

DE, ha nem tartod a 90-et akkor ne csodálkozz, ha beléd másznak.

Egyébként az is tény, hogy valamennyit csal minden autó km órája. Menj 100-at 90 helyett azért még fénykép se jár, egy próbát megér. De ha valaki látja, hogy elengeded, még meg is szokta köszönni, én is egyébként.

Egy próbát megér. Természetesen aki főúton 140-nel tolja annak mindegy mennyivel mégy. :-)

Lehet rá haragudni, csak ő meg arra haragszik aki 90 helyett csak 70-et megy mert azt gondolja, hogy neki az a biztonságos. Csak sok esetben ez veszélyesebb mint ha 95-100-zal menne, mert a mögötte levőt idegbe hozza, és azt meggondolotlanabb előzésekre készteti, és lehet hogy ő nem épp élményautózik, hanem időre oda kelle érnie valahova. Nem kell önkéntes rendőrködni. A nem tetszést ki lehet fejezni, de ha Te kötekszel vele azzal Te is szabálysértést követsz el.

Széles utat!

2011. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az utolsónak ha 100-al megyek megbűntetnek érte!94-től márt küldik a csekket!Nekem meg nincs pénzem fizetni!Inkább csak 90-nel megyek!
2011. febr. 11. 09:33
 10/33 A kérdező kommentje:
Némeliyik autós meg megy 100-120!Remélem megbűntetik őket megérdemlik!
2011. febr. 11. 09:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!