Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam álmaim lovagjával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam álmaim lovagjával. Elindult bennem valami, egy szóval sem említette, hogy van barátnője, sőt finom utalásokat tett arra, mennyire vonzó a személyiségem számára. Bővebben alul?

Figyelt kérdés

Majd hirtelen kibökte, hogy ő tulajdonképpen foglalt... egy világ omlott össze bennem, de elnézést kértem a félreértésért, lezártam a dolgot. Ezután is napi kapcsolatban állok vele, szerintetek jól tettem, hogy elnézést kértem a "nyomulásért", vagy ez már a megalázkodás kategória, s csak simán szó nélkül kellett volna hagynom (nem lihegtem túl, csak egy mondattal kértem elnézést) ? Tudom, utólag kár ezen rágódni, csak érdekel, ti hogyan látjátok. Nem vagyunk már tinik. (már csak amiatt is érdekel, hogy vajon hogyan befolyásolja a jövőben a viszonyunkat, a napi szintű találkozás miatt)

Köszönök minden választ.


2012. máj. 20. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi. Ő is hibás te is. Te bocsánatot kértél, megtettél mindent amit tudtál. Maradjon minden ennyiben.
2012. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm, így kicsit könnyebb a lelkemnek.
2012. máj. 20. 10:56
 3/6 anonim ***** válasza:
De hogyan nyomultál?
2012. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi extrára nem kell gondolni, csupán kerestem a társaságát, ebédnél odamentem hozzá, beszélgettünk, figyelmesebb voltam vele (sokkal inkább, mint másokkal). Ugyanígy ő is velem, ezért is lepett meg, amikor elmondta, hogy van barátnője. Ő tette meg a kezdő lépést, emiatt bátorkodtam folytatni, teljesen abban a hitben éltem, hogy akar engem. Óriási volt a meglepetés.

Mindezek ellenére én kértem elnézést, mert tudtomon kívül akartam belemászni egy meglévő kapcsolatba (erről nem tehetek, de nem hibáztathatom őt, magamat is csak annyiban, hogy evidensnek vettem, hogy nincs senkije, mivel erre utaló jeleket adott - rákérdezhettem volna).

2012. máj. 20. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jééé, egy normálisnak tűnő nő!
2012. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ez a normális viselkedés, köszi, akkor nem emésztem magam ezen tovább.

Mindenkinek köszönöm.

2012. máj. 20. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!