Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet alapja az aggodalmaimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet alapja az aggodalmaimnak? Érezhetek majd a találkozás után iránta valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,ő 17 éves.Egypár hónapja írt rám és jelölt be,azt mondta,hogy látott már a buszmegállóban,a pályaudvaron,csak nem mert odajönni.A fényképekről nekem is nagyon ismerős a fiú,bevallom,hogy tetszik nekem.Tegnap délután döntés elé állított,hogy kirakhatja-e,hogy kapcsolatban(Facebookra).Először ellene voltam ennek az egésznek,mert még nem is találkoztunk.De mondom rendben,nincs ebben semmi rossz,mert volt már ilyen kapcsolatom kettő is,az egyik 10 hónapig a másik 1,5 évig tartott.A jövő hét szerdán találkozunk,kiderül,hogy milyen élőben.Az exem volt osztálytársának az öccséről van szó,amit csak tegnap este tudtam meg.Az exem azt mondta(baráti kapcsolat van közöttünk,amit facebookon tartunk),hogy kerüljem a fiút,ugyanis olyan körökben mozog,hogy bármit el lehet képzelni róla,meg hogy nem a hűség mintaképe.Na most ezek után elkezdtem nézni a fiú adatlapját és hát március 25.-én is más lánynak imponált és május 5.-én is más lánynak írogatott.Ezekhez hozzá jön,hogy a múltkor még amikor nem jártunk,akkor fogadásból smárolt egy lánnyal.Na most rákérdeztem,hogy velem nem fogadásból jár-e,erre azt mondta,hogy ez nem egy fogadás.Azt is mondta,hogy szokott verekedni.Nem tudom,hogy mit higyjek el neki és mit ne!?

Valamint van egy másik exem,aki egy lány,ő vele voltam 1,5 évig együtt,szex is volt,erről nem tud a fiú,nem is fogja tudni remélhetőleg.Iránta érzek még valamit,mert még csak 5 hónapja szakítottunk..:( fogalmam sincs,hogy mit kezdjek ezzel az érzelemmel.

Attól félek,hogy valami sötét ügyekkel teli fiúval jöttem össze(drogügyek,nő ügyek,egyéb..),és attól is félek,hogy sosem fogom azt a lányt elfelejteni.Fiúval egyébként még nem volt szexuális kapcsolatom.Nem iszok,nem cigizek és nem drogozok,messziről elkerülöm főleg a drogosokat és a drogos ügyeket is..de most félek,hogy valami érdekes ügybe belekeveredhetek,amibe nem szeretném.


Félek,hogy nem fogok semmit sem érezni a fiú iránt..sajnos sem az exem(aki ismeri a srácot),sem én nem adtunk 2 hétnél többet ennek a kapcsolatnak.


Segítsetek,mit tegyek,vagy mire figyeljek!


16/L


2012. máj. 20. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Büszke rá, hogy verekszik? Ez egy pózer. Kamus, hazug, igénytelen. Ne járj vele mert megszívod. Figyelni nem tudsz semmire mert hazudozni fog neked is, azt hogyan veszed észre?, közben a hátad mögött másokkal dug. Ráaádsul mi az h még nem találkoztatok, de már kapcsolatban van veled? Előbb találkozni kéne, látatlanban honnan tudja, hogy tetszetek-e egymásnak. Elég fura ez a gyerek. Én a helyedben normális pasit keresnék. Az írásodból az jön le, hogy normális lány vagy, szal ha nem akarod magad szarul érezni keress mást.
2012. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lenne más,de ő meg nem tetszik,itt a probléma..viszont a Csabi az tuti rendesebb,mint akivel most vagyok..félek.. :SS
2012. máj. 20. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
És mindenképpen kell egy pasi? MINEK? Ha nem tetszik ne járj vele és mással sem,ha nincs olyan akire azt mondanád,hogy ok. És felejtsd el ezt a rohadt facebook kapcsolatot. Hova jutott a világ?!
2012. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szeretethiányos vagyok,úgyhogy most mindenképp kell egy pasi,mert más meg nem tudja megadni.

Másrészt meg írtam,hogy találkozunk,szóval nem is olyan nagy facebook kapcsolat ez..

2012. máj. 20. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A szeretet hiányt nem így kell leküzdeni. Ha MAGADAT el fogadod és SZERETED,akkor nem lesz probléma.

És nem azért,de normális kapcsolatban illik minimum személyesen ismerni a másikat,mielőtt járni kezdenek.

De mindegy, remélem kinövöd majd, mert amúgy az írásod alapján értelmesnek tűnsz,csak szerintem ez a világ rontott el.

2012. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,a világ..:/
2012. máj. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!