Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy amióta szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy amióta szakítottunk a barátommal azóta minden éjjel vele álmodok?

Figyelt kérdés

míg együtt voltunk nagyon ritkán, de mióta szakított minden egyes este vele álmodok :/


(2 év együttlét után szakított velem)


2012. máj. 7. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


Lehet, hogy szereted talán?

:)

2012. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normális.
2012. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18 vagyok


valamennyire még biztos, hogy szeretem hiszen 2 évet nem lehet csak úgy kitörölni

2012. máj. 7. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet az biztos. Nekem is nem rég lett vége pont a második évforduló előtt 1 nappal.


Nem kell rá gondolni, foglald el magad. Majd csak kihevered.

2012. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem januárban szakított és azóta is legalább heti 2-3-szor vele álmodom. Amíg együtt voltunk,én is ritkán álmodtam. vele.
2014. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!