Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal csak a távolság miatt? 17L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, 8hónapja vagyunk együtt, eleinte "bírtam" a hiányát, de mostanában havonta, háromhetente tudunk találkozni, én pedig beleőrülök..

Nem tudom, mit csináljak, egyszerűen elviselhetetlen.. Most tudom, hogy itt a nyár, picit jobb lesz, de mivel tanulunk mindketten, szeptembertől kezdődik elölről..Másfél év, mire elkerülök az ő városába, és együttlehetünk normálisan:/ Nem tudom, képes vagyok-e így eltölteni másfél évet, mert hiába van ott a szemem előtt hogy másfél év múlva jólenne, nem bírom elfelejteni, hogy most mennyire rossz..:S


2012. máj. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Ez így nem kapcsolat. Én is voltam hasonló helyzetben, sőt még gyakrabban is találkoztunk, de egy idő után úgy éreztem, hogy "idegen" a párom és vége lett. Persze ez a te döntésed, ha szeretitek egymást, lehet, hogy kibírja a kapcsolat. Mindenki más. Na meg 3 hét szex nélkül ennyi idős korban elég gyötrelmes lehet.
2012. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én koromban nem, de a tiédben igen.


25f

2012. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, de igen. Majd találsz közelebb is fiút.
2012. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ritkán fordul velem elő hogy szeretnék segíteni olyanon akinél azt érzem nagy baj van,de nehéz válaszolnom.Hát ez most pont ilyen helyzet.


1.nyolc hónap a ti korotokban és a távolság miatt aztmondhatni szép teljesítmény.

2.havonta találkozni vagy 3 hetente nagyon kevés.

3.másfél évet várni ha ennyire szeretsz valakit az bevállalható.

4.Leginkább nézz magadba,nyugodj meg és gondolkozz el hogy mire vagy leginkább képes,és minek van több értelme!


Pl:másfél évet kell kibírnod,szerencsére úgy hogy időközönként mindig lesz szünet a suliban.Vajon ha mégis más fiút keresnél mennyi idő kellene hogy ugyanerre a szintre juss?Ja a sorsról nem is beszélve,kitudja hanyadik próbálkozásra találnál olyat aki mellett ilyen szerelmes lehetsz,és az esetleges buktatóknak is megvan az esélye.

2012. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Batárommal én is távkapcsolatban élünk. Köztünk cca 1000 km van, de volt egy fél év mikor csak 460 km volt a táv. Több mint 2 éve vagyunk együtt, havonta - háromhavonta tudunk találkozni, akkor is csak hétvégére, mert mindketten egyetemisták vagyunk. Összeköltözni sajnos nem tudunk még pénzhiány miatt. Nagyon nehéz elviselni a hiányát, de nagyon szeretem őt és kitartok mellette. Ha te ennyire szenvedsz, akkor inkább vess véget a kapcsolatnak, és keress egy közelebbi barátot.

20/L

2012. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szakítottam a távolság miatt, de 2 bnőm már igen.
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kuleszmulesz ***** válasza:
Sajnos a távolság megöli a kapcsolatot.
2012. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A te korodban még valóban nehezebb a kapcsolatot így fent tartani.

De vannak sokkal rosszabb helyzetben lévő párok is nálad.

Én a párommal 3 hetente találkozok, de nem hagynám el mert tudom h nem jó kedvéből csinálja, hanem szükségből.

2012. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!