Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg lánynál látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ájron kérdése:

Rengeteg lánynál látom, hogy mindenféle idézeteket kirak az üzenőfalára fészbúkon, viszont felét sem veszi komolyan. Akkor meg minek?

Figyelt kérdés

Pl van egy csaj ismerősöm, akibe annak idején elsőre bele szerettem. Nem kapkodtam el, hagytam neki időt, hogy megismerjen. a probléma ott volt hogy nem vette rá a fáradtságot. Most meg ott virít az üzenő falán 20-30 millió szivecske keretében egy idézet, aminek az a lényege, hogy mindenkiben keresd a belső értéket, ismerd meg az embereket...


A kérdés tehát: Minek ezek az idézetek, ha abszolút le se sz'rjátok amit ír? Azt hiszitek műveltebbnek tűntök tőle?--> A fiúk nagy többsége utálja az ilyen közhelyes marhaságokat. Azt meg kétlem, hogy nem értenétek őket, mert azért csak meg van a magatokhoz való eszetek.



2012. máj. 20. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idézetfétis. Most nagy divatja van a hülyék és jellemtelenek körében.
2012. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A f@szbukon ne is várj értelmes lányokat. Ott úgysem találsz. :D
2012. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"mert az olyan kirááááály xD"
2012. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az, hogy idéz valamit a facebook-on egyáltalán nem azt jelenti, hogy aszerint él. Csak annyit, hogy tetszik neki a gondolat (és talán azt szeretné, hogy valaki így gondolkodjon róla). Sajnos az esetek többségében elég esélytelen, hogy a kiíró maga is elgondolkodik a dolgon.
2012. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!