Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szüleim nem kedvelik a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon rendes, 3 hónapja vagyunk együtt, de a szüleim mindenkiben csak a hibát látják... Főleg az apukám. :S
2012. máj. 20. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Johnny B. Goode ***** válasza:
Ez a dolga, ő tudja, mit akar tőled a pasi...
2012. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

mit foglalkozol vele, nem a szüleidnek választasz párt, hanem magadnak. Ara meg xarj magasról, hogy nem tetszik neki, vagy ha igen, akkor is kérdezd meg hogy mégis mi nem tetszik nekik rajta.

De pl én se engedek ebbe beleszólni senkinek hogy kivel és hogy vagyok.

2012. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 18, barátom 19
2012. máj. 20. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

mondd meg nekik, hogy "nem nektek kell vele lenni" és nem kell velük foglalkozni :D

(én is ezt teszem 17/L)

2012. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Johnny B. Goode ***** válasza:

Nos, nekem van egy olyan ismerősöm (szerencsére nem közeli), aki nem megfelelő férfival házasodott össze (az ő családjában, kultúrájában nem kirívódolog verni a nőt).

A családja természetesen nem örült neki, gondolom ő is így válaszolhatott.


Aztán már többször elmenekült, mert ütötte verte az ember, de a négy ygerek miatt mindig visszament, a családnak meg csak fehér gádzsi volt, nem törődtek vele, ha össze is volt verve teljesen.


Egy percig nem sajnálom az ilyeneket, a család nem mindig véletlenül tanácsol valamit.

Ha így jársz, akkor mit mondjon a szülő? Nem nekem kell vele lenni, hanem Neked kislányom...

2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!