Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak úgy, hogy egyikőnknek sem fájjon nagyon? Utána pedig hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt. Ő az első nekem. Az elején szerettem, de nem tudom, hogy szerelmes egyáltalán voltam-e belé valaha. Izgalmas volt és kellemes. Valami kötődés ki is kialakult. Azonban hogy telt az idő feltűnt néhány olyan dolog ami az elején még nem zavart és nem vettem észre. Őszintén szólva semmiben sem hasonlítunk. Sokszor meg is bántott, sőt fenyegetett néhányszor szakítással amikor nem azt csináltam ami neki tetszett volna. Egyszer mondtam, hogy renden, akkor fejezzük be, de egyből visszaszívta. Mindenki szerint nekem volt igazam az összes ilyen vitában és, hogy ez szemét húzás volt tőle.

Most már azt a kis kötődést sem érzem iránta ami régebben megvolt. Beszélgettem vele néha a kapcsolatunkról és, hogy mik a problémák de semmi sem változott. Úgy érzem, hogy semmit nem tesz a kapcsolatunkért. Sokak szerint már régebben szakítanom kellett volna vele de naivan azt hittem, hogy javulhat a dolog.

Az a legnagyobb baj, hogy ő még mindig nagyon szeret az állítása szerint. Amit én őszintén szólva kétlek mert sehogy sem fejezi ki. Szerintem azért nem akart még véget vetni ennek mert fél,hogy más nem fogja elfogadni. Kicsit mackós (sőt). Nem szeretném nagyon megbántani… Azt se tudom, hogy hol csináljam.

Ezen rágódom már 2 hónapja. Legalább most már elhatároztam magamat. A másik dolog amitől félek, hogy a szakítás közben meggondolom magamat és nem leszek elég erős a dologhoz. 2 év sok idő és nagyon fog fájni. Megszoktam, hogy ő van nekem. Pedig tudom, hogy ebből nem lesz semmi és már itt az ideje. Így is elég sokáig húztam.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 19. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen lehet párkapcsolatban élni? Először is ezt szeretném tudni. Feldolgozni, meg nem hiszem, hogy lehet. Legfeljebb elfelejteni. Aztán lépni tovább. Mindezt elegánsan.
2012. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Úr nevében is kérdezhetném. Kell-e még nekünk párkapcsolat? Szerintem nem.
2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyél nyugodt, ő sem szeret téged. Ha szeretne, akkor nem fenyegetőzne szakítással... Aki szeret, nem csinál ilyet!

Ha szeretne, elfogadna olyannak, amilyen vagy, nem jönne azzal, hogy mi nem tetszik neki.


Úgyhogy nyugodt lelkiismerettel kidobhatod. Csak legyél őszinte és tisztességes, akkor fáj legkevésbé. Az igazság ellen nincs mit tenni, de ha valaki azon rágódik, hogy a másik mire gondolhatott, mit hazudott, mit nem mondott el, abba bele lehet hülyülni.


Hogy dolgozd fel? Őrizd meg a szép pillanatokat, ezekért gondolj rá szeretettel és hálával, de tudd, hogy ő a múltad része, mindig az is lesz, de a jövő más mással lesz.

2012. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem kell, és nem is lehet. Ez rossz tanács. Miért is kéne? Voltak jó pillanatok... Emlékezz rájuk! De lépj tovább. A múlttal együtt lehet élni. A sulit, a rossz jegyeket, a hülye tanár el tudod felejteni? Nem... de ahogy idősebb leszel, egyre kevesebbszer jut eszedbe, a múltad része lesz. Így van ez a pasikkal is.
2012. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy valaha hazudott és nem mondott el volna dolgokat. Ebben az egyben biztos vagyok. Mindig megbíztam benne.

Kb 1 hónapja történt egy olyan dolog ami eléggé elkeserített és felvetettem a szakítást. Nagyon kétségbeesett arcot vágott és mondta, hogy szeret. Hittem neki akkor is.

Köszönöm a tanácsokat. A boldog pillanatokat megőrzöm. Nem is tudnám elfelejteni őket szerintem.

2012. máj. 19. 22:22
 6/6 anonim válasza:
Nos kedves kérdező. Elöször is annyira el bonyolitod a dolgokat hogy mindjárt fel ér egy szappanoperával. Na mindegy . Tedd helyre magadban az érzéseket. Válaszolj arra a kérdésre de konkrétan magadban, hogy meik jobb ? vele vagy nélküle?Ezután változtass. Állj a sarkadra bármennyire is fog fájni de ez már nem lehet tovább halagszgatni
2015. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!