Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudtátok, hogy ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy ki az igazi? Vannak árulkodó jelek?

Figyelt kérdés
igazi

2012. máj. 20. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mindig kerestem az igazit,általában mindenkire azt hittem hogy majd ő lesz az :) Aztán nem jött össze.Nem akartam magam lekötni magam fiatalon az előttem lévő példák miatt.Most 31 vagyok,van egy kapcsolatom 1éve,de van pár dolog ami nem stimmel,de mégse bírok szakítani könnyen,mert már belefáradtam az ismerkedésbe,és valahol úgy érzem hogy talán ő az,bár ezt így nem lehet eldönteni.Talán ebben a kapcsolatban éreztem azt először,hogy összeköltöznék vele.Előtte ilyen nem volt.Az biztos,hogy most toleránsabb vagyok,mint 10éve.
2012. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

# 11!

Ha a szakításon gondolkozol, akkor nem ő az igazi!


36/F

2012. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, gondolkodom szakitáson néha. Elég hullámzóak az érzéseim, van amikor úgy érzem szeretem és van amikor szeretnék szimplán szabad lenni, vagy "tökéletesebbet"találni..:-?? Egyébként ő volt az egyetlen aki mondta, h neki én vagyok az igazi. Bár tudnám miből gondolja ezt...
2012. máj. 21. 10:24
 14/15 A kérdező kommentje:
tegnap 23:33 pedig én úgy tudtam,hogy az ember minél később köti le magát annál kevésbe toleráns. Azaz tudja már ki és mi kell neki és ha nem stimmel vmi akkor jobb egyedül. És magamból kiiindulva is, régen sok minden jó volt ahogyan volt, most meg nem tűröm az emberek fura bogarait..;)), rossz szokásait..
2012. máj. 21. 10:32
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem a tolerancia változik, hanem más lesz fontos és más lesz lényegtelen.

De már könnyebben nem jövök össze valakivel, mint régen.

2012. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!