Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem elég hogy csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég hogy csak barátként tekint rám a lány de miért javasol nekem ilyet?

Figyelt kérdés

"Légy továbbra is aranyos kisfiú, minden vasárnap menj templomba, segíts anyukádnak és soha ne akarj szexelni mint azok a csúnya rossz fiúk mert az olyan gusztustalan! Légy aranyos és jó kisfiú hamarosan találkozunk!"


És ne legyek ideges?? Ezt rohadt megalázónak érzem. Pff.


2012. máj. 21. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az szép hát nem tudom a csaj az idösebb vagy örökbe akar fogadni ?:D Vagy csak poénból mondja? De szerintem én ezért visszaszolnék neki valamit, vagy megprobálnám leállitani erröl.
2012. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szexelek majd ha te sem szexelsz. kulonben is miert kene te megszabnod azt hogy mit csinaljak es mit ne?!
2012. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolod, hogy ez irónia? vagy mit gondolsz, miért írta? szerintem ezzel leszól téged hogy ilyen vagy, és ez szerinte ez gáz.
2012. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Osztanám a 3dik véleményét, le lettél szólva barátom, és ez is volt a csaj célja, ergo változtass.

Am hány évesek vagytok?

2012. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez ciki én a saját kezével verném arcon az ilyet...
2012. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!