Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szülinapjára tervezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülinapjára terveztem ezt (kuponfüzet), de most picit elakadtam vele. Tudnátok benne segíteni és adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a barátomnak szülinapja lesz, de nem akarja, hogy vegyek neki bármit is, nem szeretné, ha költenék rá.

Ezért arra gondoltam, hogy saját kézzel készítek neki ajándékot, mert az ingyen is van, meg személyes is, és végül azt találtam ki, hogy csinálok neki egy kis kupon füzetet, amiből felhasználhatja 1 éven belül (vagyis a következő szülinapjáig) a kuponokat.


Mivel most 24 éves lesz, ezért úgy gondoltam, hogy 24 kupont csinálok, de egy kicsit sajnos elakadtam az ötletekkel. :D


Ebben kérnék segítséget tőletek!


Leírom, eddig mik vannak:

1) Megmasszírozlak

2) Megsütöm a kedvenc sütid

3) Ágyba reggelit készítek

4) Piknik a szabadban

5) Játszom veled vetkőzős pókert

6) Estére választhatsz egy filmet, amit közösen megnézünk

7) Sztriptíz - természetesen hozzá illő zenével

8) Romantikus vacsora kettesben

9) Egész napos kirándulás


Jó lenne, ha adnátok pár tippet. Szerintetek mit találjak még ki? Vagy bátran írjátok le, hogy Ti minek örülnétek! :)


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2012. máj. 21. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

-Szex ahol akarod

-szex, ahogy akarod

2012. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

- megfőzöm a kedvenc kajádat

- szabadon hagyom a kanapét neked és a haverjaidnak a meccsre


legyen a bónusz: - egy kívánság


most hirtelen ennyi jutott az eszembe :)

2012. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

-1 bónusz, ami bármelyik másik kupont megismétli :D Tehát 1* már használta :D

-1 szabad kívánság

-elmehet sörözni a haverokkal

2012. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezek eddig jók! :)

A bónusz kupon, és a szabad kívánság is nagyon jó, mindkettőt beleírtam a listába! :D


A szex annyira nem jó, direkt nem is írtam bele, mert amúgy is mindig akkor és ott szeretkezünk, amikor van hozzá kedv. :D Sőt, én még talán picit gyakrabban is kívánnám, mint barátom, szóval ehhez nem kell külön kupon. :D Az kb olyan lenne, mintha azt írnám, hogy ihatsz egy pohár vizet, vagy vehetsz levegőt, mert ez olyasmi, amit anélkül is csinálunk. :)


Viszont a többiek jókat írtak, köszönöm szépen! :D Várok még, mert ez még mindig messze van a 24-től...

2012. máj. 21. 12:44
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal több megmasszírozlak kupon kéne:)
2012. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus fotók? (persze ő fotóz:P)
2012. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: Bármilyen házimunkát elvégzek helyetted.
2012. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyat is simán beletehetsz poénból, h "Ma te mosogatsz", nyilván poénból :D
2012. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Romantikus vacsora :)
2012. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy napig egy általa választott néven szólítod legyen az bármi :) Pl. Uram,felség,királyom,vezérem, :D
2012. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!