Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom harisnya mániás mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom harisnya mániás mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt akarja hogy vegyek fel harisnyát ha vele vagyok de én nem szeretem szerintetek felvegyem ezért??

2012. máj. 21. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor igen
2012. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
ne változtass magadon olyan irányba amit te nem akarsz, csak azért mert neki az tetszik. Esetleg néha vegyél fel a kedvéért valami olyat amit szeret hogy meglepd vagy hogy a kedvében járj, de miatta ne változz meg. Ha szeret akkor úgy szert haogy vagy.
2012. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Dejó...én meg imádom a harisnyákat combfixeket harisnyatartókat, de barátom meg nem. Mindig nyaggat hogy ne vegyek harisnyát a szoknyához, sőt mi több nem tarja szexinek a combfix+harisnyatartó+fűző kombót! Pedig elhihetitek hogy jó az alakom meg minden, de neki a mackónadrág a kedvence -.-"
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is mackómániás vagyok
2012. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2012. máj. 21. 14:57
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem belefér, ha kicsit többször beiktatod. Ez nem egy komoly probléma forrás és te is túl éled.
2012. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
én is harisnya mániás vagyok, és ha lenne barátnőm nekem is ugyanolyan elvárásaim lennének felé, mint a te barátodnak, szerintem vedd fel pár alkalommal tuti tetszeni fog neki!
2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is megnézem a harisnyás nőket,mert valahogy hozzátartozik a ruházatukhoz.A barátnőmtől azért nem várok el ilyesmit,akkor vesz fel harisnyát amikor szükséges.Te is jobban tennéd,ha azt a ruhát viselnéd amiben jól érzed magad,és én a te helyedben nem hagynám magam befolyásolni egy harisnya miatt!Na de te tudod!
2012. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen vedd fel a kedvéért. Ezzel is mutatod neki hogy szereted és a kedvében jársz.
2012. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fülünyúl ***** válasza:
70%
Én is imádok harisnyákat hordani (mindenfélét, kivéve necc), és az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy nagyon sok pasinak tetszik, sok esetben ez az a ruhadarab ami a szex során sem kerül le. Gondolom tetszik nekik a finom anyaga, ill. ahogy a láb vonalait kiemeli (főleg a fényesebbek), de az biztos, hogy sokan odavannak a harisnyába (és tűsarkúba) bújtatott női lábakért. Nekem szerencsémre olyan férfiakkal volt eddig dolgom, akik szintén szerették, úgyhogy nem futottam bele ilyen problémába.
2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!