Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kössek fiúkkal barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kössek fiúkkal barátságot lányként?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta fiúk között élek, csak pár barátnőm volt, de valahogy mindig megszakadt köztünk a kapcsolat. Hosszabb távú barátságokat így csak fiúkkal tudok elképzelni. Sokkal jobban érzem magamat velük. A barátnőimmel csak pasizni volt jó, de mivel én már megtaláltam az Igazit, és ők még nem, így gyakran nincs közös témánk. Én szívesebben fifázok, focizok, és stb, ezeket pedig nem nagyon bírják a barátnőim, így sokkal jobban elvagyok a srácokkal. Mostanában egyre többet beszélgetek a fiúkkal, és nagyon jól elvagyunk, elhülyülünk, de mikor a párom is ott van, akkor levegőnek néznek szinte, és én sem vagyok olyan felszabadult mellettük olyankor. Szeretném elmélyíteni a barátságunkat olyan szintre, hogy találkozzunk, pl. átjöhetnének fifázni, vagy csak elmehetnénk sétálgatni és beszélgetni, vagy ilyesmi. Viszont nem akarom, hogy azt higgyék, hogy többet akarok barátságnál. Ismerik a páromat, és a páromat nem is zavarná, ha találkoznék velük.

Hogy hívjam el őket bárhová is úgy, hogy ne értsék félre? Faluban lakunk, és nem akarom, hogy pletyka induljon...

19/L


2012. máj. 21. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha hetero sráccal kezdesz akkor mindig többet akar majd.... sajnos ez már csak így megy.


17/L

2012. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
érdemes nőietlen ruhában lenned, és akkor nincs ilyen gond.
2012. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sehogy.... úgyis többet látnak majd bele a dologba..

én is mindig fiúkkal jöttem ki jobban, régebben nem is voltak barátnőim szinte, de - éve rájöttem, hogy ők nem fognak megállni a barátságnál... még akkor se, ha egyértelműen megmondom nekik, hogy bocs, de max barátok lehetünk...


sajnos ez ilyen..

18L

2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad te magad is a kérdésed kérdező!


Faluban élsz, viselkedj hát rendesen, ne mélyítsél el senkivel semmit, maximum a barátoddal a kapcsolatod...hacsak nem akarsz közszájon forogni.

2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*1,5-2 éve
2012. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De a párom nem ér rá, én meg itthon unatkozok egész nyáron. Nagyon szeretem a barátomat, nem arról van szó, de mivel barátnőim (amiből 2 van) nem érnek rám, ezért itthon unatkozok minden egyes nap. Mivel most érettségizek, így már 1 hete itthon vagyok, és már nagyon unom, szóval nem tudom, mi lesz, ha egész nyáron ezt kell csinálnom. A szóbelire tanulás még kicsit leköt, de mi lesz szóbeli után?? Utálok unatkozni, és próbálom lekötni magam értelmes dolgokkal, például takarítok, segítek itthon, verseket írok, tanulok, vigyázok a szomszéd kisgyerekre, de egyszerűen nem tudom lekötni magamat, hiányzik az emberi társaság, megszoktam, hogy suliban mindig emberek között voltam, és az osztályban voltak többen is srácok, akikkel nagyon jól éreztem magam, elhülyültünk, stb. De most nincs senkim a barátomon kívül, és ő meg nem ér rá, mivel egész nyáron gyakszija reggel 8-tól délután 4-ig. Ez mellé még hozzátársul, hogy elköltözött, így még messzebb lakik tőlem, mint eddig, és a szüleinek nem tetszik, hogy keveset van otthon, így még kevesebbet találkozunk.

Adhatnátok valami tippet, hogy hogyan élvezzem a nyarat így!

2012. máj. 21. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem h hova valósi vagy?:)
2012. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Komárom közelében lakom.:)
2012. máj. 21. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is ez a dilemmám, csak én derecskei vagyok
2012. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak fiú barátaim vannak,mert a lányok kicsúfoltak,hogy hát nem hétköznapi emberként éltem kicsinek sem.Mostmár 33 éves fejjel is a pasikkal vagyok mindig,mert vállalkozó lettem és mindig kitűnök mikor megyünk valahova,hogy nagydarab paik és én egyedül nő.De semmi szégyelni való nincs ebbe,ha pasikkal érted meg magad.

2012. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!