Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy barátnőm mindenen megsértődik, minden rosszul esik neki?

Figyelt kérdés

Állandóan hisztizik.Régebben nem csinált ilyeneket ilyen gyakran.Pedig nem változtam, sőt egyre kedvesebb próbálok lenni.Amikor meg nekem rosszul esik valami, és kicsit megsértődök(ritkán van ilyen), akkor még a végén nekem kell odamenni, hogy mivan, beszéljük meg.Nemtudom hogy mit csináljak.Azt mondja h szeret, meg azt is szokta mondani párszor h hiányzol.Keményítsek be?Nagyon szeretem, és nem tudok megharagudni rá.Csak azt nem szeretném ,hogy azt érezze, higgye, hogy én mindenen túlteszem magam, velem bármit meg lehet csinálni, úgy se lesz következménye.Szóval egy kicsit olyan , mintha mindig én törekednék a kompromisszumra.Ha meg megemlítem neki, hogy ez így nem oké, akkor azt mondja, h "jó", meg h "és?".Mit tegyek?Szeretem, és nem akarom elveszíteni, szóval a szakításon kívül.

7 hónapja vagyunk együtt.

17/f



2012. máj. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
IGen, keményíts be, mert különben rövid időn belül teljesen hülyére fog venni! Tudom, én is ilyen voltam ennyi idősen. Azt nem is éreztem férfinak, aki nem várt el egy minimum tiszteletet és normális viselkedést, és lássuk be, sokakat be lehet ezzel anynira hülyíteni, hogy már bármire képesek, csak ne hagyja el őket az ember. Szedd össze magad és a félelem attól, hogy elhagy ne akadályozzon meg abban, hogy reális elvárásaid legyenek egy kapcsoalttal szemben. Ideje neki is felnőni egy kicsit! Ettől még szeretheted, csak igenis rá kell szólni, hogy hol a határ! L27
2012. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nő

2. Fiatal

3. Fentieket figyelembe véve 2 % esélyed van rá, hogy vele fogsz megöregedni.

2012. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy ha féltékeny, és ezzel akarja magára vonni a figyelmet, vagy ilyesmi?
2012. máj. 21. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért adtál rá okot?
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mindenen megsértődés zsarolás. Egy kapcsolat nem működhet úgy, hogy az egyik fél zsarolja a másikat.

A féltékeny nőt pedig szintén kerülni kell. (Mármint, ha ok nélkül féltékeny.)


Néha kicsit keménynek kell lenni, mert csak így menthető meg egy kapcsolat. Minél később teszed meg, annál kisebb az esélye, hogy sikerrel jársz.

Életem legjobb kapcsolatában vagyok, de bizony volt kb. egy hét, mikor szinte minden nap kellett valami kellemetlent mondanom. Volt egy pont, mikor majdnem elváltak az útjaink, de másnap helyre állt a világ rendje.

2012. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem adtam rá alkalmat.
2012. máj. 21. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Részben egyet értek az előttem szólókkal. De!

Az is lehet, hogy rossz időszakát éli. Komolyan mondom, nekem volt ilyen. Nagyon csúnyán összevesztem az állítólagos legjobb barátnőmmel, és kb fél évig azon túráztattam az agyam. Ez idő alatt én is hisztiztem minden kis hülyeségért. De a barátom szerencsére (komolyan mondom csodálom érte), elviselte, mert tudta, hogy padlón vagyok. Most már minden oké, túl vagyok a zűrös korszakomon, mi pedig jobban szeretjük egymást mint bármikor.

Úgyhogy szerintem azt is vedd számításba, hogy nem érte-e valami nagyobb csalódás vagy stressz mostanában. Mert lehet, hogy azért érzékenyebb, türelmetlenebb, mint máskor.


Bár amikor megemlíted neki, hogy ez így nem oké, akkor a fejéhez kéne kapnia, nem csak legyinteni.

2012. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!