Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindenen kiakad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindenen kiakad, kiábrándult belőlem?

Figyelt kérdés
Bármit kérdezek mindenen flegmán válaszol, így már hozzá sem szeretek/merek szólni, tegnap szinte egésznap együtt voltunk ha próbáltam beszédbe egyelegni vele furcsán válaszolt és én is fel bosszantottam magam ezen így vitába torkollott!Legyek vele közömbös, és ne kérdezzek semmit?Mi ilyenkor a helyes??Ha nem kérdezek akkor meg lehet még jobban eltávolodunk??Bár ma már jobb volt a hangulat de mégis félek!Hasonló szituban volt már valakit??Az is írja le a tapasztalatát!
2012. máj. 13. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi a baja, ha nem válaszol, vagy észreveszed hogy nem őszinte dobd ki.
2012. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha ezeket nem rendezitek le időben, csak felépül belőlük egy fal köztetek.. el fogtok távolodni.
2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!