Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még így esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így esélyem nála? (lent történet)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú,akit én szeretek és neki is bejövök. Mostanában sokszor volt ilyen egy hetes "párkapcsolatja" különböző lányokkal és most összejött egy r.banc csajjal. Ezzel semmi gond,de tele tömte a fejét olyanokkal,hogy én tönkre akarom őket tenni, kavarok köztük meg,hogy pletykálok. Pedig én tiszteletben tartom őket, pedig a lány kihasználja,hátamögött úgy szidja,hogy már én szégyellem,3 naponta győzködik egymást,hogy folytassák a kapcsolatot. Ja és amit én mondok nem hiszi el,amit a barátnője mond azt meg egyből elhiszi,utána se jár. El vagyok keseredve. :( Mit csináljak?

2012. máj. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pl: a telefonodra vetesd fel egyszer mikor nem figyel oda,és elég meggyöző bízonyiték. Vagy amikor tudod,hogy a csaj ekkor akkor ezt vagy azt fogja mondani akkor kérd meg a fiut,hogy mennyen egy olyan helyre ahol ő is hallja és kész:D
2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre,csak hogy a lánnyal ki nem állhatjuk egymást,szóval nem nekem mondja hanem a hátam mögött mindenkinek konkréten. És a fiú nem itt lakik.
2012. máj. 21. 19:51
 3/3 anonim válasza:
Szia. Ez most valószínüleg rosszul fog esni de jobb ha megfogatsz egy tanácsot : Felejsd el, és ne foglalkozz ezzel, fölösleges idö pocsékolás az életedböl . Ha nemhisz neked akkor minek akarsz még vele szóba állni? ne alacsonyísd le magadat erre a szintre. Öszejött egy másik csajjal ugy kell neki. kit érdekel? Lépj tovább , neked is jobb lesz
2012. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!