Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ugye?!

Figyelt kérdés

Hogy 17évesen nem akarok dönteni arról hogy kivel élem le az életemet, hogy akarok-e házasodni és hogy nem vágyok arra hogy eljegyezzenek.

Lassan elkap a hányinger az esküvő szó hallatán.

Mert a barátom egy évvel idősebb és ő el akar jegyezni a 18. szülinapomon. Én nem akarom!


2012. máj. 21. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
hehe. ódivatú a fiú.
2012. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális ha 17 évesen nem az esküvődet tervezed mert ez még egy kicsit korai.
2012. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy normális fiatal vagy mond meg neki is hogy még nem vagy felkészülve erre a lépésre.
2012. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te gondolkodsz jól, a házasság ugyanis nem merül ki annyiban, hogy jajj, e szeretjük egymást. Hol fogtok lakni, anyucival, házasként??

Próbáld meg éreztetni a barátoddal, hogy nem ez a legjobb mód arra, hogy kifejezze, mennyire szeret, és te ettől még ugyanúgy szereted!

2012. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Bármikor mondhatsz nemet, szóval nincs okod aggodalmaskodni.

2012. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak igazán szerelmes... Ha neked ez normális akkor az is... Nehogy már mi mondjuk meg, te hogyan képzeld ezt az egészet.
2012. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
Lehet, hogy nem divat manapság, meg a lányok mostanában nem szoktak ilyet csinálni, de lehet NEM-et is mondani! :)
2012. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
ez tök normális. embertől függ, hogy mikor akar házasodni, én a helyedben elfogadnám a lánykérést azzal a feltétellel, hogy még néhány évig nem házasodunk össze, mert azt még nem akarom. de nekem van olyan barátnőm, aki amikor 14 évesek voltunk, járt egy nála 3 évvel idősebb sráccal, és tök boldog volt tőle, hogy megkérte a kezét. más kérdés, hogy rá egy hónappal szakítottak. de nincsen semmi baj azzal, hogy téged riaszt a korai esküvő, ezzel én is így vagyok. :D
2012. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a hányingertől mondjuk messze vagyok, de én is hasonlóan állok hozzá... a mai független, modern világban egyáltalán nem gáz, ha nem kötöd ennyire hozzá magad valakihez. Nem a középkorban élünk, manapság a házasság, gyerekvállalás 20 éves kor után jön... jóval...

Azért azt találd ki, ezt hogyan szeretnéd elmondani szegény barátodnak... egy kapcsolat ritkán éli túl a lánykérés visszautasítását :/

2012. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
az lenne az izgalmas, ha teherbe ejtene, és akkor azt mondaná, hogy nem engedélyezi az abortuszt, márpedig gyerek lesz, család lesz, isten lesz, haza lesz!
2012. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!