Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkozzak még a kapcsolattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak még a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok egy ideje már véget ért a kapcsolatom a volt barátnőmmel, enyhén de viharos módon azóta is beszélünk, érdeklődik irántam közös ismerősökön keresztül, utánam kérdez. Amikor viszont megkeres nem túl tartalmasak a beszélgetések és viszonylag rövidek. A kapcsolatunk alatt picit túl érzékenynek tartottam őt és nem volt túl jó a kommunikáció közöttünk, de nekem is vannak hibáim, nagy részével tisztában is vagyok. Hiányzik még mindig picit.
2012. máj. 21. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy miért lett vége a kapcsolatnak...És,hogy "az egy ideje" az mennyit jelent,mit érzel iránta,mi változott már... Csak te tudod,hogy megbántad-e,hogy vége, vagy menthető-e a kapcsolat...vagy,hogy egyáltalán akarod-e?

Ha kellene még a lány,akkor mindent meg lehet beszélni,ki lehet békülni,amíg nem késő!

Viszont ha meg nem akarod,akkor hagyd inkább...


(Mi is szakítottunk barátommal, aztán megbeszéltük 1 hónappal később,hogy hülyeség volt... és most leszünk 4 éve már együtt és szeretjük egymást!)


Te tudod,mit szeretnél!Egyébként úgy látom a szavaidból kivéve,hogy téged érdekelne a dolog!:)Meg kell próbálni,hátha kibékültök!

2012. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érzem hogy sok érzés változott volna azóta bennem, volt egy oktalan veszekedésünk és úgy döntöttünk hogy váljunk szét, ez nagyjából négy hónapja lehetett már. Köszönöm a választ, van min gondolkodnom.
2012. máj. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!