Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, akinek sok pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek sok pénze van, még sincs nője?

Figyelt kérdés
most nem kell több százmillióra gondolni, csak magyar viszonylatban. 26f

2012. máj. 22. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem sok pénzem van és még sincs nőm :DD
2012. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, például a nőknek, a búzavirágoknak, és neked.
2012. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Van. De mondjuk nem is keresek. Az első most az egyetem. Amúgy se fogom az örökségem b*szásra költeni, nagyszüleim nem azért gürcöltek.
2012. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem si egyik ismerősömék tele vannak pénzel, a srác, mégsme tud csajt szerezni..:/

nem iszik, nem cigizik, semmi rosz szokása nincsen, és el is várja ezeket a lánytól is...szal nemirihgylem...:/ mert iylen csajt nehezen fog találni.

2012. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nekem sincs pénzem, csak kérdezem, van-e ilyen
2012. máj. 22. 00:27
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Na, a végén még rájönnek a pasik, hogy kár volt minden csajt le "pénzéhes k.rvázni", mert valójában 1%-a nőknek az, a többit egyáltalán nem rdekli a pénz. Végre kezditek felfogni.
2012. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én baszott jól keresek, haveri társaságba én költök a legtöbbet, de ennek ellenére nincs barátnőm. Nem azért mert nem akarok (mert szeretnék igazán) de valahogy nem jövök be a csajoknak... És figyeld hogy miért nem: mert nem költök rájuk! Inkább a haverokkal baszom el a pénzt, semhogy az aktuális kiszemeltet furikázzam a kocsival, bevásároljak neki, és mindenféle drága helyre vigyem kajálni. Ez nem igazán jön be nekik, többször hallottam vissza hogy mennyire spúr vagyok és semmire sem akarok költeni, pedig tudják hogy van pénzem de én mégis koncertekre, moziba meg ilyen helyekre hívom el őket. Olyan helyekre ahova véleményem szerint egy átlag keresettel rendelkező srác vinné el a partnerét... Természetesen ezt nem komálják a csajok. Olyat is hallotam már havertól (akivel meg akart csalni az egyik korábbi nőm) hogy nem zavarná ha csóró lennék és úgy járnánk csóró helyekre de mivel tudja hogy van pénzem, akkor igen is költsem el rá, mert ő elvárja. Na így álljatok a nőkhöz barátoskáim. Kivételek talán akadnak (én még nem találkoztam ilyennel), de véleményem szerint a becsületem és a józan eszem többet ér annál minthogy egy olyan ribanc sz*pja a farkam minden nap, akikhez hasonlót százszámra válogathatnék magamnak. (Vannak ilyen randik is persze néha néha, amikor elviszek egy fullos p*ncit ide oda aztán lakásra megyünk, utána pedig vége, végülis kell a szex de a lelkemet nem adom oda bárkinek :)) Sajnos olyan lánnyal még nem találkoztam aki ne vette volna ezt rossz néven... Nem villogni akartam, csak saját tapasztalat. Ilyen az élet sajna.
2012. máj. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 22 éves.
2012. máj. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy legutóbbi barátnőm azon volt kiakadva, és végülis ezért szakitottam vele, mert az volt a problémája, hogy amikor bulikba, koncertre megyünk akkor miért nem kocsival megyek érte. Mert ő nem szeret villamosozni, és utál hazasétálni a megállóból, sokkal kényelmesebb lenne ha kocsival hoznám-vinném. Egyébként én ezt azért csináltam így, mert bulikban, koncerteken szeretnék inni, néha többet néha kevesebbet, és persze így nem ülhetek volán mögé. Válasz erre a csajtól: akkor szokj le a piáról. :))
2012. máj. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek sok pénze van, persze szülei által, mit tudom én milyen autója van 18 évesen, és nincs barátnője, mert annyira fenn hordja az orrát, hogy az valami elképesztő.
2012. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!