Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti kakilnátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti kakilnátok a pasitok elött?

Figyelt kérdés
A kérdés az hogy ti mint csajok kakilnátok e a pasitok elött hogy ö is ott van. És ha ezt kérné direktben hogy elötte végezzétek a dolgotokat meg mernétek tenni? Sok csaj ezt szereti kicenzurázni letagadni és akár fizetne is érte élete végéig hogy ne kelljen neki vagy nem?
2012. máj. 22. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
a csajok szarnak ?:O
2012. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Az előtt hosszú Ő.

Nem.Ez már nagyon "magánügy".

2012. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát persze a biologia ott is mükszik.
2012. máj. 22. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne más lehetőségem, és nem tudna máshova elvonulni, akkor persze, elvégezném a nagydolgomat előtte. Ha ő kérné? Nem tudom mit szólnék hozzá, biztos feszélyezne hogy őt ez így érdekli vagy izgul rá, de ha nem hajolna bele a hátsómba és nem premier planba akarná nézni, csak bennt ülni velem, akkor lehet hogy hajlanék rá. 22/L
2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel én epret kakilok.. simán.:)
2012. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rá a hasadra és szétcsapkodnám strandpapuccsal!! 76/L
2012. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

persze, az én pasim mindig azt akarja, hogy a szájába csináljam :P

él-hal a pisi-kaki szexért!

2012. máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hm yo étvágyat hozzá neki (brr ettöl kiráz a hideg is!) Szoval gátlás kérdése ki mennyire mer vagy nem.
2012. máj. 24. 12:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm leszarlak mod hát én idáig nem mennék el nem érdekelne nem lesném a valagát de azért a párom arcát megnézném milyent vág miközben csinálja a dolgát ez nálunk cenzurázva van de én is cenzurázom pont azért mert ha ö is én is.
2012. máj. 24. 12:20
 10/10 anonim válasza:
Ka ka ka,jöhet a kaki minden mennyiségben,mi ketten a párommal szeretjük,imádjuk. :)
2012. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!