Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondolnátok arról, ha a pasitok ritkán hívna fel titeket?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottam volt barátnőmmel és nemrég kezdtem el találkozgatni egy lánnyal. Hetente 2-szer vagy 3-szor találkozunk, nekem ez így teljesen jó. Még elég friss a dolog. De azokon a napokon nem szoktam felhívni amikor nem találkounk, meg amúgy se vagyok az a nagy telefonálós típus, aki órákig beszélget. Volt barátnőmet se nagyon hívogattam. Találkoztunk hétközben kb 2-szer, illetve a hétvégén vagy ő jött hozzánk, vagy én mentem hozzá. Néha azért felhívtam persze, de nem vittem túlzásba a telefonálást. És nekem ez így teljesen megfelel... ennyi szabadság kell az embernek szerintem. Ti mit gondoltok erről?
2012. máj. 17. 18:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt. Telóról vagyok.
2012. máj. 17. 18:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb. pont ennyit amennyit leírtál. A telefon amúgy sem egy élhető dolog szerintem. A net mindent megold.
2012. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel ha eszedbe jut,vagy épp mondani/kérdezni akarsz tőle valamit.
2012. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem azért jól esik, ha a barátom napközben ír valami kedves smst, semmi exra, csak hogy mit csinálok, merre vagyok. 21/L
2012. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sms-t szoktam neki írni. Az kimaradt.:) Köszi a válaszokat!
2012. máj. 17. 19:28
 6/10 anonim válasza:
Én örülni szoktam,ha a párom felhív,mert általában azt jelenti,hogy hiányzom neki és gondol Rám:)
2012. máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a lányok ezt sokszor másképp értelmezik. Mi 2 éve vagyunk együtt a párommal, sokszor van hogy több napig nem tudunk találkozni, ilyenkor ő sem keres nagyon. Nekem meg rosszul esik nagyon :((
2012. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. A lányok ezt inkább úgy fogják fel, hogy nem hiányzik neked meg hogy nem is érdekel. Vagy kombinálni kezdenek, hogy lehet van 3.

Mondjuk nem kell állandóan a telefonon lógni, de ha nem találkoztok, akkor is egy napi 2 perc nem vág a földhöz. De ha az nem is, legalább akkor tényleg minden nap sms.

2012. máj. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérdező, hány éves vagy? Mert az sem mindegy.

Fiatalabb korban divat még a telefonon lógni.

2012. máj. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok, sms-eket szoktam küldeni, meg telefonon is szoktunk beszélni. Olyan nincs, hogy nem is hallunk egymásról, de nem szoktam fél órákat a telefonon csüngeni.
2012. máj. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!