Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok sértésnek veszitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok sértésnek veszitek ha a pasitok nem adja meg a saját facebook jelszavát, ha azt megkérdezitek?

Figyelt kérdés

Vagy bármi közösségi portálos jelszót. (iwiw, myvip stb...)


Mert én is az vagyok aki nem adja meg a saját barátnőjének. Nem mintha nem bíznék benne, de szerintem ez magán jellegű információ.


2012. máj. 21. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
uncsitesóm ezért szakított a pasijával.:D
2012. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jól teszed. én sem adnám meg.
2012. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is magán jellegü én sem adom meg páromnak a jelszavam igy öt sem kérem rá. Megbizom benne amig nem biztonyitja az ellenkezöjét 18/L
2012. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Barátom venné sértésnek, ha én ezt egyáltalán kérném tőle...
2012. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ott kezdődik, h nem kérném erre. szóval nem sértődnék meg, mivel én sem adnám meg neki :)
2012. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna elkérni! Bár én minden (komoly) pasimnak tudtam a jelszavát eddig, de meg se fordult a fejemben, h elkérjem, vagy felmenjek az oldalára a tudtán kívül. Általában úgy volt, h megkért, h lépjek be, odaadtam a laptopot, h írja be, és ink' megmondta XD De én ennyire nem vagyok bizalmas, én nem adtam meg soha, senkinek, semmilyen jelszavam! Ha mégis megtudta a pasim, én módosítottam. És nem is háborodott fel, mert mindig megmutattam nekik, ha érdekelte őket, de csak úgy, h ott vagyok én is.
2012. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem.Én sem adnám meg és nem is kérdezném.
2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutna ilyesmit kérni.

De az biztos, hogy aki ennyire tiltakozik, az nem jön le pozitívan egy embernek sem.

2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem is kértem tőle, szerintem teljesen értelmetlen. Megbízom benne, tudom, hogy nem csinál semmit a kapcsolatunk ellen. Akkor meg minek nyomozgassak? Másra úgysem használható fel a jelszó..
2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Még egymás netbankos azonosítóját és jelszavát is tudjuk, a bankkártyák pin kódjával egyetemben. Így alakult. 7 éves kapcsolat. :)


De nem sértődnék meg, ha nem árulná el valamelyik jelszavát. Igaz, soha nem is kértem, csak így adódott. "Lépj be, utald át, fizesd ki... Megnéznéd, hogy jött-e levelem? Köszi!"


De tény, hogy nagyon jól esik.


De ehhez tényleg feltétlen bizalom kell. Ha nem ismerném ilyen régóta, és nem lennék ennyi éve együtt, eszembe nem jutna ilyesmi.


Rövid kapcsolatban eszetlenség kiadni a bizalmas adatokat!

2012. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!