Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van abban valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van abban valami, hogy miután egy fiú összejön egy lánnyal és puhány lesz, mondhatni "becsicskul"?

Figyelt kérdés
Én több ismerősömön is ezt veszem észre. Mikor nem volt barátnőjük, menyasszonyuk lazák voltak, most, hogy barátnőjük, menyasszonyuk van becsicskultak. Más is észrevette már ezt?
2012. máj. 22. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de milyen szó az, hogy becsicskul? Szerintem te csak irigykedsz rájuk.
2012. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

becsicskul?? hány éves vagy 5?

véletlen nem arra gondolsz, hogy nem szimplán csak a haveroknak él és van felelősség érzete a kapcsolata iránt?

2012. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*nem a haveroknak él
2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem. Én arra gondolok, hogy miután összejöttek a barátnőjükkel megváltoztak. Csendesebbek lettek, más érdekli őket, ilyenek. A "becsicskul" szót pedig direkt írtam idézőjelbe...
2012. máj. 22. 23:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolsz,hogy papucsok lettek..amennyire ismerek 1-2 fiút,tudom rájuk ezt mondani.

Van barátnőjük,már nem köszönnek..pedig csak sima köszönés! :D És nem is vagyok olyan,akire féltékenykedni kéne szerintem. Ha,meg barátnő nincs ott, hupsz már beszélgetnek is!


17/L

2012. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek akkor, hogy mire gondolok. :D Na mindegy, talán van benne valami.
2012. máj. 22. 23:13
 7/14 Choc_ice ***** válasza:
Arra gondolsz hogy papucs lesz belőlük ?
2012. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire, igen.
2012. máj. 22. 23:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Hülye férfi gondolkodás... Ha a férfi tesz valamit kifejezetten a nő kedvéért, az már nagyon csicskaság hát! Úgy van!
2012. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Én is észrevettem ezt. Ez szerintem azért van, mert a hímek lyukra vágynak, és bármit bevállalnak csakhogy rendszeresen (vagyis kis melóval) dughassanak. A nőstény meg hülye lesz ezt nem kihasználni. De ebben a systemben csak az a rossz, hogy pár év után ez vezet oda, hogy a nőstény unja a töketlen pasiját(titokban a nők szeretik, ha kicsit leoltják őket néha, de ezt egyik sem vallaná be soha, de ez még nem baj), ha erkölcsösebb hisztizni kezd, mert nem látja a kiutat, csakhogy ez így no good (ha nem erkölcsös jól ismerjük mi a vége). A hím pedig elveszti haverjait, minden férfiasságát, erejét (fizikaira értem, lehet éppen kigyúrt hegyomlás is).


Mondják, hogy a hímnek el kell hagynia a haverjait, fel kell nőni, családalapítás stb. Igen ez korrektnek hangzik. Azonban, van egy apró dolog, amiről hajlamos megfeledkezni sok ember, ez pedig: Hogyan jössz össze a nővel, akiért ezt vállalod. Jó esetben szerelmes vagy. Az mi? Egy olyan állapot, melyben nincs racionalitás, vagyis átvered magad, mert lényegében ez történik. A szerelemnek nem úgy szakad vége, hogy egyik nap felkelsz és vége elmúlt, hanem egy folyamat, vagyis a hozzá kapcsolódó önátverés is folyamatszerűen működik, így nehéz tetten érni magad, hogy éppen vered át fele magad :) Erre vannak a barátok/haverok, akik már csak puszta jelenlétükkel képesek az embert az önátverésből visszahúzni, és ettől félnek bizonyos nők. Az ilyen nőt kerülni érdemes, csak rossz forgatókönyv sülhet ki belőle. Az én társaságomban, ha valakinek ilyen nője van, én automatice kellemetlen vagyok vele. Search & Destroy van. :D


peace

26/f

2012. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!