Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret még? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Mit jelenthetnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt és eleinte úgy 1-2 évig minden jó is volt, aztán valahogy egyre kevesebb közös témánk volt, mintha távolodtunk volna egymástól. Most ott tartunk, hogy 3 éves párkapcsolatban hétvégenként 1 napot vagyunk együtt, esetleg nagy ritkán kettőt. Ha hétközben keresem, ráírok neten, felhívom bár nem reagál negatívan, de érezni, nem örül és néha meg is mondja, hogy szerinte ez felesleges, hisz hétvégén úgyis együtt vagyunk. Hétközben csak nagyon ritkán szoktunk találkozni.

A harmadik évfordulónkra nem vett semmi ajándékot, csak amikor én adtam neki és eszébe jutott utólag.

A szex is már olyan, hogy ha rájön a kangörcs rám mászik, de mindig gyors menetekről van szó, semmi összebújás.

Persze folyamatosan mondja, hogy nagyon szeret és velem akar lenni örökre, de kezdem úgy érezni, inkább a megszokás tart minket össze, mint a szerelem.

Ez az első ilyen hosszú kapcsolatom (22 éves vagyok), így nem tudom, minek kéne lennie... Másnál mi volt a helyzet 3 év után, mindenhol van ilyen elhidegülés, ha másnál volt ilyen, mi lett a történet vége? Én úgy gondolom, fiatalok vagyunk még ahhoz, hogy ennyire tartalom nélküli legyen a kapcsolatunk, még ha 3 éve is vagyunk már együtt.

Én együtt szeretnék vele maradni, de ami most van, azt nem nevezném párkapcsolatnak. :(


2012. máj. 23. 15:11
 1/7 anonim válasza:
persze az is fontos hogy mióta van ez így!! igen,minden kapcsolatban vannak ilyen időszakok ritka ahol nem,az is baj lehetett hogyha az elmúlt 2 évben nagyon sokat voltatok együtt akkor egy idő után ráunhat a másik fél a kapcsolatra...gondolj bele abba hogy régen miket csináltatok mi az amitől izgalomba jött szeretkzés elött esetleg egy romantikus vacsora,mozi,séta!! de az is segíthetne ha ezt részletesen elmondod neki,figyeld meg hogy arra mit mond!ha ezt így csinálja tovább az nemjó akkor elhiszem hogy nehéz,(tapasztalat) de keress magadnak jobbat!!ügyi legyél.
2012. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hali!

mondhatni, hasonlo cipoben jarok en is, sajnos. nem tudom, mi ennek a jele, de szerintem, ha meg szeret, akkor megszokas...aminek en nem igazan orulok.

2012. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban eljön ez az idő, és itt jön képbe az, hogy feltudjátok e éleszteni a dolgot vagy sem. Ehhez az kell, hogy leülj vele, és elmondd neki, úgy hogy ő is megértse, hogy ez így rossz irányba halad, és te elhiszed, hogy ő szeret, de ez nem csak ennyiből áll. Ha elsőre nem megy, akkor majd próbáld meg újra, értesd meg vele, hogy ezen áll vagy bukik a kapcsolatotok.


28/n

2012. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont, én ezt a kört már egyszer lefutottam, rossz irányba. Nem vettem észre, hogy rossz az irány, csak amikor már megcsalt. Aztán még együtt egy ideig, mert te vagy a nagy ő és hasonló baromságok (így utólag, akkor halálosan szerelmes voltam), de a végén csak nem bírtuk, és szakítottunk.


Kommunikáció a kulcs.

2012. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokszor próbáltam már vele beszélni. Eleinte mindig pozitívan, de most már olyan is előfordul, hogy fenyegetően. Volt már, hogy azt mondtam, szakítok. Mindig azt mondja a végén, hogy érti, mire gondolok és szívből bánja, hogy hanyagol és mostantól másképp lesz, én végül mindig megbocsájtok és bízom benne, hogy más lesz. Eleinte még más is lett pár hétig, mostanában viszont már egy napig se érzem azt, hogy figyelmesebb lenne. Szóval én próbálok beszélni a dolgokról, de annak mintha már nem lenne semmi hatása.

Én nem hiszem, hogy megcsalna, úgy hiszem, hogy a munkája és a hobbija (autószerelő, hobbija a motorok) az, ami elvonja a figyelmét rólam. Azért nem hiszem, hogy megcsal, mert látom, hogy ha egy ideig azt mondom, hogy csak akkor szexelünk, ha romantika is lesz benne, akkor egyre többet próbálkozik, látszik, hogy egyre jobban ki van éhezve. Persze a végén mindig belemegyek a dologba, mert nagyon megsajnálom, de nekem orgazmusom már nagyon rég nem volt, nekem 5 perc kevés rá... De ne értsetek félre, nem is a szex hiányzik, hanem az, hogy érezzem a törődését és nem tudom, mit tehetnék azért, hogy ez megvalósuljon. A beszélgetést tényleg rengetegszer próbáltam már. És persze sok mást is, a szexi fehérneműtől az extrém dolgokra való hajlandóságig mindent. Azt mondja, ha megengedem neki az anált, ha orálisan kényeztetem, miközben tévézik nagyon hálás lesz, nem fogom megbánni. Én megteszem neki, csak nem tudom, mikor jön az a rész, ami nekem jó. Ha csak néha elvinne vacsorázni az nekem elég lenne, de ilyen nem volt már talán 1 éve.

2012. máj. 23. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerős, én ekkor szakitottam, és most terült ki, hogy csalt is!:)
2012. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam (majdnem 4 év után) ezen a ponton derült ki, hogy van másik barátnője is, én akkor voltam 21.

Ha már túlestetek a megbeszélés részén, de nem tesz semmit, akkor szerintem reménytelen a dolog. Kénye kedve szerint használ, de te már nem kapsz semmit ebben a kapcsolatban! Ne hagyd, hogy kihasználjon! Tudom, hogy nehéz, de jobb lenne, ha most szakítanál vele!

2012. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!