Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyszives ertelmes kommentoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyszives ertelmes kommentokat kerek! Nah hol is kezdjem? Van egy fefi az eletemben, akiivel 2011 szeptember-tol randizgattunk es januar-14-en el veszttem a szuzessegem, azota se veled se nelkuled kapcsolatban vagyunk!

Figyelt kérdés

A legrosszabb az h a ferfi tiltott gyumolcs es neha gyulolom is mert tudom h rajtam kivul van neki meg 100 de nem tudok mit tenni halalosan bele vagyok zugva! o csak azt hajtsa h szeret es h en vagyok neki a leg elso a rangletran! de akk mert van h lefekszunk 15-en es 23 meg semmi es 3-4 napja nem is ir nem is hiv :(! mit kene tennem?lecci adjatok tanacsokat! Nem tudom mi tevo legyek!Kicsit megbanntanam csak h egy percre erezze amit visszakap a fajdalom!

valami tipp?


2012. máj. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szexre kellesz neki semmi több, nem érez irántad semmit egyszerüen kihasznál és te hagyod magad mert elhuzza elötted a mézesmadzagot. Komolyan ez kell neked csak szex ? Szerintem ne foglalkozz vele ne keresd és mond neki hogy ö se keressen ha továbbra is csak szexre kellesz neki, keress inkább olyat aki nem csak kihasznál és tovább megy.
2012. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Buta, kis naiv kislány vagy! :DDD


Átlettél b@szva rendesen, ezért van annyi rendes fiú egyedül, mert ezek a beképzelt, kisköcsög jóképű f@szok dugják a legjobb nőket egy háremben.


Ti ostoba lányok meg nem bírtok ellenállni a jó testüknek, szánalmasak vagytok, meg is érdemlitek a sorsotokat. :D


Igaz én sem akarok többet bálnákkal együtt lenni, rémálmok gyötörnek azóta is. :S

2012. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

off a helyesírásod szörnyű. /off


ne kezdj többet nálad 10 évvel idősebbel

semmit sem tudsz, ez a srác lekakil téged, nem tudnád megbántani semmivel sem :)

2012. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Probaltam de mindig jelentkezett nalma es valahogy mindig osszejottunk:( annyira rossz erzes es nehez azon gondolkozom h el dobom a sim kartyamat es akkor nem tud elerni uy jo volna?
2012. máj. 23. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!