Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobjam? A pasimmal 2 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilcsi750 kérdése:

Dobjam? A pasimmal 2 honapja költöztünk közös albérletbe, azóta nem dolgozik, alkalmi munkái vannak csak.37 éves vagyok, nem tudom érdemes lenne e várnom. Mondtam hogy nem tartom el, ne is álmodjon rola.

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ne dobd, hanem magyarázd el neki, hogy mi a dolgok rendje
2012. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Van neked önbecsülésed?
2012. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na hát kezdjük azzal hogy manapság nem olyan könnyű munkát szerezni a rohadt kormány miatt. + én úgy látom ha nincs is állandó munkája akkor is próbál csinálni valamit és ezért vannak alkalmi munkái is. Szal te elégé szemét lehetsz ha már 2 hónap után ki akarod dobni mert nehéz időszak köszöntött rá.
2012. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szemét,mielött idejött dolgozott! Sőt több embert tartott el....
2012. máj. 23. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs szerencsétlennek munkája, ezért kidobod?


Úristen, inkább hallgatok!

2012. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugy látom,a többség eltartja a pasit...dícséretes....
2012. máj. 23. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Pont úgy értettem hogy 37 évesen dobd már ki a p_csába.

2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
20:32 Akik sírnak hogy a "rohadt kormány" miatt nincs munkájuk, azoknál rendszerint kiderül hogy a saját hülyeségük miatt. Ezek azok akik csak várják a sült galambot és mindig mást hibáztatnak hogy ők miért nem jutottak előre.
2012. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez így kevés.

Több embert tartott el? Vannak gyerekei is? Miattad hagyta el a családját?

Mi az, hogy "idejött"? Minek ment oda, ha máshol volt jó munkája?

2012. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!