Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha komoly kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha komoly kapcsolatom, képes leszek egyszer legalább ugyanígy szeretni egy újat mint a régit?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekelnek idegenek, nem tudom miért érdekelnének. Nem igazán akarok tovább lépni, nem akarok senkit se szeretni még egyszer ennyire komolyan, nem tudom elképzelni hogy lehetne fontosabb egy új akárki, mint egy régi akit már megismertem és megszerettem. Mintha kiégtem volna érzelmileg. Szeretnék valakivel legalább valami kis könnyedebb dolgokat nem egy életre elképzelni megint valakivel. Csak nem akarok átverni senkit aki meg velem gondolná komolyan... Tehetetlen vagyok, nem járok bulizni, nem szoktam ismeretlenekkel kavarni.
2012. máj. 23. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is valami hasonlót érzek...csak annyi a különbség hogy inkább belevetem magam a bulikba és ismeretlenekkel kavarok, csak hogy elfelejtsem őt. de nem nagyon megy
2012. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem érzed üresnek csak úgy kavarni? Egy kicsivel azért könnyebb így, nem?
2012. máj. 23. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Még nem vagy tul a szakitáson ez az a szakasz amikor elszigeteled magad mindenkitöl és ugy érzed senki nem érdekel senki nem lesz olyan mint az elözö , pedig ez nem igaz ne roskadj magadba igenis menj bulizni érezd jól magad nem kell ismerkedni csak kikapcsolodni amig nem érzed ugy hogy tovább tudsz lépni ne kezd bele semmibe nem kell elsietni
2012. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne ugyanilyen fontos vagy fontosabb egy új ismeretlen?
2012. máj. 23. 21:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Most még uj és ismeretlen de ugy ahogy az elözönél is ugy a következönél is ugy hogy megismerkedtek és találsz benne olyan dolgokat amiket megszeretsz és majd kialakul
2012. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lesz, és igen, képes leszel. De amíg nem mész emberek közé, ennek a valószínűsége elég minimális. 24N
2012. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs semmiféle igényesebb közeg ahova megetnék.
2012. máj. 24. 04:52
 8/12 anonim ***** válasza:

gondolom, amikor veled szakított akkor te éppen odáig voltál érte, s nem érted.

Sajnos sokáig így lesz.

Sajnálom.

De a következő komoly kapcsolat, akiért a szívedet is odaadnád majd ő feledteti veled.

Nekem részben bevált, hogy az együtt töltött időből csak a rossz emlékeket próbáltam elővenni...

2012. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lesz több kapcsolatom, nem akarok. Elég volt egyszer pofára esni, nem vagyok bolond, hogy csak kínozzam magam ha úgyis vége lesz.
2012. máj. 24. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:

EZ mondjuk attól is függ, hány éves vagy. Mivel a bulizást is említed, fiatal lehetsz még.

Gondolom, lány vagy és az első, akivel lefeküdtél nehezen felejthető. Akkor szokott ilyen lenni.

2012. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!