Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul csókolózik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csókolózik a barátom, mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon rosszul csókolózik. Igaz velem csókolozott elősször. Hogy mondjam meg neki hogy hogy csinálja?

2012. máj. 24. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
meg kell tanulni. ami ido kerdes es tapasztalat. tenyleg gaz... hat meg amikor szeretkezel valakivel es mindent toled kell megtanuljon, es mire mar kellemes az agyban dob. :)
2012. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttem a párommal ő sem úgy csókolózott ahogy én és azt mondta,h én nem tudok csókolózni én meg azt,h ő.Aztán idővel jobb lett mert összeszoktunk bár most is vannak olyan pillanatok mikor nevetnem kell meg neki is. :D Sztem ez idővel megoldódik,ha téged zavar nyilvánítsd ki de ne sértően.
2012. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jól csókolózom.
2012. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy mit hogy csináljon, néma gyereknek anyja se érti a szavát!:) Velem is már előfordult, nem vagy egyedül a gondoddal/kérdéseddel. Először is tisztázd vele, hogy nem bántásból vagy kritizálásból mondod a dolgokat, hanem csak jó szándékból, bele kell jönnie..aztán pedig mondd el, hogy min kéne változtatnia (azt már neked kell megfigyelned).

Hajrá, nekem már sikerült:)

2012. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De mit csinál rosszul?
2012. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!