Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csókszűz vagyok. Az elsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csókszűz vagyok. Az elsőt hogyan hogy késöbb szép emlék legyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön és szerintem én is tetszem neki csakhogy még egyenlőre nem alakult ki semmi de szeretném megcsókolni..csak spontán.abban biztos vagyok, hogy nem ellenezné és így legalább kialakulhatna köztünk valami. de mivel még sohasem csókolóztam nem tudom hogyan kell hogy ne legyen rossz és ne is riasszam vissza.légyszi segítsenek..minden apró részlet érdekel!

14/L


2012. máj. 24. 17:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az előző komment az utolsó elöttinek szól csak nem láttam hogy írtam megint..valóban utolsó: csak az a baj hogy maximalista vagyok ugyhogy szívesen hallanék olyan tippeket h hova fordítsam a feje.mert ez nem azt jelenti h igy is teszek csak szeretek felkészült lenni
2012. máj. 24. 18:11
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: általában ellentétes irányban a srácéval, mármint ha a srác balra fordítja a fejét, fordítsd te is balra, mert úgy ellentétes lesz. ez ízlés kérdése. de ne úgy fordítsd a fejed hogy kitöröd a nyakad :D csak nyugi, az elején bennem is olyanok kavarogtak hogy "úristen, meg fog csókolni, mi lesz ha összeütközik a fejünk és beleesünk a tóba??". de szerintem azt amúgy is látni fogod, hogy a srác merre fordítja a fejét :)
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam az első miatt, de aztán annyira adta magát a helyzet, hogy egyáltalán nem kellett gondolkozni :D :D Pedig mindkettőnknek ez volt az első, sőt, még szemüvegesek is vagyunk mindketten, ami külön probléma szokott lenni, hogy "juj biztos össze fog akadni", de magától jött :)

(nálunk úgy volt, hogy egyszer hazakísért suliból, és a házunk előtt adott szájrapuszit. Másnap elmentünk a tópartra, beszélgettünk, 1-2-szer még adott szájrapuszit, aztán az egyikből rendes csók lett. :D :D Nem volt tökéletes, de mindig szép emlék lesz. :D )

Lényeg: csak lazán :D persze kicsit béna lesz, de ez hozzá tartozik az elsőhöz :D :D

2012. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
látood?! én megmondtam hogy a tópart a nyerő! xd :D::D:D
2012. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyugi ne parázz rá. Írok pár dolgot a saját tapasztatlatimból, szerencsére elég sok van belőlük :D (16/F) Kérdezted h merre fordítsd a fejed. Szerintem alapból a srácnak kell kezdeményezni, úgyhogy ez rajta fog múlni, mindig az ellenkező irányba fordítsd a fejed, mint ő. És ne kezdj rögtön nyelvessel, mehet a szájrapuszi, aztán egyszer ha úgy érzed olyan a helyzet fordulj felé, nézz erősen a szemébe, tudni fogja mi a dolga. Aztán becsukod a szemed és élvezed :D

És ne ijedj meg ha nem lesz jó, az elsőnél én is bénáztam, de az 5.re már belejöttem :)

Hajrá!

2012. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!