Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt lettél túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lettél túl a legutóbbi szakításodon?

Figyelt kérdés
sőt, mit jelent túl lenni egy szakításon? azt is leírhatjátok h mennyi ideig voltatok együtt
2012. máj. 24. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
èn mèg nem vagyok tul rajta.3 èv volt 2 honapja eltt vège...
2012. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túllenni... nehéz kérdés.

Ha benne vagy egy hosszú kapcsolatban, és tényleg komoly, akkor él a fejedben egy kép arról, milyen lesz a pároddal a jövő (esküvő, gyerek, lakás stb.) A szakításkor ez a kép a kukába került. Én akkor vagyok túl egy szakításon, ha felülírja ezt egy másik kép: ha találok valakit, akivel tényleg el tudom képzelni a jövőmet.


4 évig éltünk együtt, másfél éve lett vége, még mindig nem vagyok túl rajta.


24/N

2012. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legutóbbi szakításomkor egy két éves kapcsolatom ért véget. Az utolsó 2-3 hónap már egyértelmű haldoklás volt, szimplán csak egyikünk sem merte kimondani, hogy vége, szóval én innentől számítanám a "feledés" kezdetét.

Kb 10-11 hónappal később éreztem úgy, hogy mostmár nyitott lennék egy új kapcsolatra, aztán hatalmasat koppantam és úgy voltam vele, hogy na jó soha többé nem kell nekem pasi... Végül néhány NAPPAL később ténylegesen betoppant az életembe a jelenlegi párom (előtte is találkoztunk párszor, de nem sokat foglalkoztunk egymással). Döcögősen indultunk, mivel én koppantam, ő reménytelenül bizakodott, szenvedtünk rendesen. Mostmár lassan egy éve vagyunk együtt és minden tökéletes, imádom őt és ha belegondolok, hogy akkor majdnem elhajtottam, mert "világfájdalmam" volt az összes pasi miatt, hát......

2012. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!