Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi párkereső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi párkereső és mégis egyedülálló ember?

Figyelt kérdés
Hol a hiba?
2012. máj. 25. 01:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

régen volt ez a tánc és illemtan óra.

nem véletlen.

manapság nincs ilyesmi ezért viselkedni,kezdeményezni sem tudnak sokan.

tehát nincs tapasztalat és hozzáértés,szerintem ezért.

2012. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :)
2012. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak már nem igazán tudnak küzdeni...a nők meg nem úgy viselkednek,mint akiért érdemes...
2012. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
több a kapcsolatban lévő, nézzetek csak szét a dunaparton avgy a margitszigeten, tele van párokkal
2012. máj. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4-es: szerinted az ország csak a Duna- partból,meg a Margit szigetből áll...?:)
2012. máj. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem, de én csak ezeket látom, ott sok pár van:D
2012. máj. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert keresik de nem találják. Ilyen egyszerű xD
2012. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

van egy elméletem, ugye a pénznek nagyjából az a lényege, hogy mindenki elfogadja és éppen ezért árut tudunk úgy cserélni, hogy mindkettőnk jól járjon.


na most azt, hogy valaki csúnya de okos képzeljük el úgy, hogy krumplit termel. azt, hogy valaki szép de buta pedig úgy, hogy almát... stb.


ahány ember/tulajdonság annyiféle terméket sorolhatnánk, és persze mit szeretne az ember? egy adott valamit. én mondjuk cukorrépát. na ebben az esetben ha találkozom egy burgonyával, akkor nem akarok majd "cserélni" azaz összejönni vele. és keresem tovább a cukorrépám.


persze a pénz itt is bejöhet, például ha elég sok van nekem belőle, akkor lehet, hogy a pénzem megfelel másnak mint kukorica, hiába vagyok én gomba.


értem?


megyek enni.

2012. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom , de nem akarok általánosítani, de aki komolyabb szándékkal érdeklődik a másik iránt, a másik fél ezt nem értékeli, ha viszont megy a tikolózás, hazudozás, nem megbízhatóság, akkor a másik fél elkezd teperni a másik után, vagy hagyja magát.

Sok esetben számít az egzisztencia, állás, baráti kör, diploma...én ezt tapasztalom:/

25 l

2012. máj. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A hiba bennem van... Válogatós vagyok, felszínes és ha egy lány kövér már nem vonzó számomra hiába kedves meg tudna szeretni és ellököm magamtól, meg is érdemlem, hogy egyedül dögöljek meg. De már nem is érdekel, másban keresem a boldogságom, ha már a nekem tetsző lányoknál esélytelen vagyok.


Általánosságban megállapítottam, hogy mindenkiben ez a hiba, hogy túlságosan felszínes válogatós a külső alapján. Ezért marad sok ember egyedül.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__29980..

2012. máj. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!