Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, h sosem múlik a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, h sosem múlik a haragom?

Figyelt kérdés
4 éve együtt vagyunk a párommal.ő füvezett a kapcsolatunk első 3 évében.eltitkolta előttem,mert tudta,h nem toleráltam volna.és amikor előjön a téma,mindig harag támad bennem,mert hazudott,becsapott.a legkisebb mértékben sem bízom benne.el fog egyszer múlni ez a harag,amit a hazugságai iránt érzek?azért vok annyira dühös,mert a lelkem is kitettem ezért a kapcsolatért,nem szórakoztam ki magam.néha úgy érzem,h én is szeretném visszaadni neki.h én bulizgassak a háta mögött.szemétség?
2012. máj. 25. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igy érzel és nem tudsz neki komolyan megbocsátani csak egyenliteni akarsz akkor feleslegesnek tartom a kapcsolatot bizolom nélkül meg pláne ha egyszer azt mondta hogy leszokott vagy hidd el és lépj tul ezen vagy nyomozz utána vagy hagyd inkább ott
2012. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"azért vok annyira dühös,mert a lelkem is kitettem ezért a kapcsolatért,nem szórakoztam ki magam"


Mi van? Most az zavar, hogy füvezik, vagy az, hogy ezt eltitkolta? Mi köze az ő füvezésének a te szórakozásodhoz? Ha nem tudod tolerálni a drogot, az érthető, de ha neked ebben a helyzetben az a legnagyobb problémád, hogy "nem szórakoztad ki magad", akkor egy álszent kis nő vagy, aki fikarcnyival sem különb a partnerénél.

2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már ott elkezdődtek a gondok, hogy nem tudtad elfogadni őt olyannak, amilyen, ezért titkolózott és hazudozott előtted. Hidd el, nem hazudott volna és előbb leszokik, ha nem így állsz hozzá a témához. Szerintem kicsit túlspilázod a dolgokat, nem ártott neked, nem csalt meg...


Egyébként pedig ne őt hibáztasd azért, mert kitetted a lelked a kapcsolatért, ez a Te döntésed volt, Te "áldoztad" fel magad önként, a saját döntésed volt, hogy nem szórakoztad ki magad, ezért nem hibáztathatod őt!!

Szerintem itt főleg Veled van a gond, nem vele!

2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így vagy úgy, de ennek a kapcsolatnak már nincs értelme.

A bizalom csak egyszer törik meg, és sosem lesz a régi. Egy ilyen mértékű ügy nálam is kicsapta volna a biztosítékot. Hogy élhet valaki három évig hazugságban? Csinálja ezt mással, de velem nem.

2012. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meg is bocsájtasz neki, a haragod megmarad, vagy a legváratlanabb pillanatokban tör majd elő belőled ez a rossz érzés....


Az meg külön a te hibád, hogy nem tudtál szórakozni és elengedni magad a kapcsolatotokban.Nagyon ő köré építetted az életed.... Nem jó,ha az egyik fél többet ad...

2012. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lelkem is kitettem azt jelenti,h valóban mindent megtettem érte,amit csak egy nő tehet egy férfiért.mivel az apjától el kellett költöznie,felajánlottam neki,h télire maradjon nálunk,persze a szüleim beleegyezésével.mondanom sem kell,h végül majd két évet maradt.a szüleim persze kiszekálták a lelkem miatta.mindennap sirva mentem suliba.aztán amikor hazaértem,moshattam rá.olyan foglalkozása,h mindennap másik ruhát kellett húznia.persze ő munka után nem haza ment,ha ki tudja,hova.ha hazudott a füvezéssel kapcsolatban,akkor simán meg is csalhatott.volt,h kiment nélkülem discoba,a tudtom nélkül,bezzeg én nem mehettem,mert az őmeki nem tetszett.a kapcsolatunk első napján megmondtam,h drogosokkal nem kezdek.ő ezt elfogadta.én alkalmazkodtam az ő elvárásaihoz,de ő az enyémekhez nem.lehet nincs rendben,de azt a rengeteg hazugságot nem tudom elfelejteni.
2012. máj. 25. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:
a drog az rossz éééetem??!!
2012. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AKármi is történt, ha valaki azt mondja a kapcsolatára, hogy 'a legkisebb mértékben sem bízom benne", akkor teljesen mindegy, mi a körítés, ez a dolog halálra van ítélve. Évek ide vagy oda, érvek ide vagy oda. Ennek vége. A kérdés az, hogy ezt mikor vallod be magadnak és neki! L28
2012. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!