Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem bízom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bízom a barátomban? Nem adott rá okot, valahogy mégsem tudok, pedig együtt is élünk. Bár sosem voltam az a vakon bízó típus.

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez egy értelmes kérdés?
2012. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy erre a kérdésre milyen értelmes választ vársz.

Szerintem nincs annál szemetebb dolog, mint alapból feltételezni a másikról, hogy becstelen. Főleg, ha soha adott rá okot.

2012. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főleg, ha soha NEM adott rá okot.
2012. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szégyeld magad és tapasztalatból mondom. De nem bántalak mert nem ismerlek...viszont fogadd meg a szavam és sok pasit megmentesz attól,hogy tönkre menjen melletted:


-ne menj bele komoly kapcsolatba főleg amíg ilyen vagy (bár szerintem aki ilyen,az ilyen is marad,max enyhülhet a dolog)


23/F

2012. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
miért vagytok ilyenek vele?? nem is ismeritek...az embert mindig az életében történtek formálják!! ezalatt azt értem, hogy nem tudhatjátok milyen traumatikus élményei voltak az életben, amiért ilyen bizalmatlan másokkal szemben. biztos nem így született, hogy nem tud megbizni senkiben. történt valami az életében ami ezt váltotta ki belőle. elhihetitek, neki sem jó móka, hogy nem tud megbízni a baratjaban.neki is szörnyű érzés, és az még rosszabb, hogy nem tudja miért van ez ..ettől még nem kell szegyellnie magát. én azt mondom, hogy járj pszichologushoz(ami egyáltalán nem rossz dolog), ő pár beszélgetés után megtudja mondani, hogy ez nálad miért alakult ki, és hogyan valtoztathatsz ezen. szerintem te magad is eléggé szenvedhetsz ettől a dologtól annyira, hogy megéri elmenni dokihoz
2012. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!