Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DzsooDzsooo kérdése:

Mit tehetnék ezügyben?

Figyelt kérdés
15Lvagyok ,egy fiút párhete ismertem meg a sulimba, mindíg odajön hozzám..vagy beszélgetni vagy csak köszönni ma mondta h maradjak vele kint beszélgetni suli után elbeszélgettünk,közben piszkálta a tollát..majd észrevettem hogy úgy ül ahogy énis.beszélgetésnél mindíg megvárta amíg befejezem a mondatom,vagy éppen mindíg nézett.nemtudom most tetszek neki és egynelőre még nemakarja elmondani ?
2012. máj. 25. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez annnnyira romantikus!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, de egyenlőre nem akarja elmondani, mert előtte még meg akar ismerni téged.

Légy vele kedves, mosolyogj rá, beszélgess vele sokat és akkor biztosan fog lépni az ügy érdekében.

2012. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
KöszönömSzépen! :)
2012. máj. 25. 18:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezeket az életképtelen fiatalokat... én csak akkor hívnék el kettesben egy csajt suli után, ha tetszene... olyan egyértelműűűű! Ha megerősítésre vágysz, ott van anyuci, meg apuci...

Bocsi. Na üdv, és sok sikert!

2012. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem minden esetben, jártam már így..volt egy ilyenhelyzetem és mégis csak barátként kezelt!
2012. máj. 25. 19:19
 6/14 anonim válasza:
Vak vagy fiam! Az 100%, h tetszel neki!
2012. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez annyira édes :)

Mosolyogj rá sokat és néha "véletlenül" érj hozzá. Mondjuk tettesd azt, hogy megijedsz (én ijedős vagyok így nem kell tettetnem xD) és kapaszkodj a karjába

2012. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

valszeg tetszel neki, csak nem akar ajtóstul rontani a szádba:)

fyi a mindig, az mindig, nem mindíg... nem tudom, az nem tudom, és nem nemtudom

a nem akarja pedig nem akarja és nem nemakarja

nem csesztetésből.

2012. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem nyelvtan leckéket kért hanem tanácsot.

De ha már itt tartunk akkor nem "valszeg" hanem valószínűleg, mondatot nagybetűvel kezdünk... Professzor -.-" pff.

Igazuk van csak mosolyogj és várd meg még úgy érzi itt az idő :)

Üdv: Mr

2012. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.

Ha neked is tetszik, kicsit bátorítani kéne...

:-)

2012. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!